anketa ●  anketa ● anketa ● anketa ●  anketa ● anketa ● anketa

Kde sa chystáte na tohtoročnú dovolenku?

 

Je tu leto, blížia sa prázdniny a čas dovoleniek. Mnohí už vedia, ako prežijú voľné dni, iní sa nechystajú nikde a ďalší si zorganizujú leto na poslednú chvíľu. Kdekoľvek sa vyberiete, dôležité je, aby ste strávili pekné chvíle so svojou rodinou, či priateľmi.

Stanislav DIBDIAK, koľajová dopravaStanislav DIBDIAK, koľajová doprava

–  Radi cestujeme po Slovensku, máme radi prírodu. Pôjdeme na kúpaliská, pozrieme si nejaké pekné miesta, pamiatky. Keďže zoberieme so sebou aj vnučku, výber miesta prispôsobíme jej. V lete čakáme prírastok, vnuka, takže chceme byť nablízku.

 

 

Anna PANČÍKOVÁ, koľajová dopravaAnna PANČÍKOVÁ, koľajová doprava

– Obaja s manželom sme folkloristi. Tohtoročnú dovolenku strávime s kolektívom nášho súboru. S Mostárom ideme na prelome augusta a septembra do Nemecka a už dnes sa na to veľmi teším. Dva roky sme neboli nikde, preto je to pre mňa o to  vzácnejšie.

 

 

Radovan PEŤKO, zásobovanieRadovan PEŤKO, zásobovanie

-Na dovolenky chodíme, vlani sme síce neboli nikde, ale teraz sa chystáme. Chceli by sme ísť letecky do Turecka alebo do Bulharska. Keď sa vrátime od mora, určite ešte počas prázdnin navštívime kúpaliská na Slovensku, ale pôjdeme aj na ryby, na huby, na chatu…

 

 

Jana FIGĽUŠOVÁ, zásobovanieJana FIGĽUŠOVÁ, zásobovanie

– Už zhruba pätnásť rokov chodíme pravidelne letecky do Bulharska či Turecka. Tento rok však máme v rodine veľa osláv, vyššie výdavky, takže aj dovolenka bude finančne menej náročná. Určite pôjdeme do Podhájskej, radi spoznávame aj Čechy.

 

 

Patrik RIDZOŇ, podniková predajňaPatrik RIDZOŇ, podniková predajňa

-Vlani sme boli v Turecku,  a tento rok ešte nie sme rozhodnutí. Páči sa mi na Korzike, tam sme boli dvakrát na motorkách, raz autami. Teraz by sme mali ísť na kabriolete, aby mohla šoférovať aj manželka. Ešte neviem kde to bude, ale možno pôjdeme do Poľska a možno do Čiech.

 

 

Pavol DAUČÍK, oceliareň

– Vlani sme boli s manželkou v Bulharsku. Vybrali sme si letecký zájazd do Prímorska. Veľmi sa nám tam páčilo, boli sme nadmieru spokojní, tak sme sa rozhodli tohto roku  si to zopakovať, len hotel sme si vybrali iný. Už sa teším, keď podrastú vnúčatá, aby sme ich mohli brať so sebou.

 

 

Foto: V. Kúkolová