Medzinárodný strojársky veľtrh v Brne pod heslom:

„PUTOVANIE ZA AUTOMATIZÁCIOU“

 

„Putovanie za automatizáciou,“ je heslo najväčšej udalosti na brnianskom výstavisku. Tento rok sa na Medzinárodnom strojárskom veľtrhu (MSV), ktorý sa uskutoční od 9. do 13. októbra 2017, zúčastní viac ako 1 500 vystavovateľov a 80 000 návštevníkov z celého sveta. Väčšina ľudí, ktorí navštívia MSV, má priamy vplyv na investičné rozhodnutia a asi tretina z nich sú vrcholoví manažéri strojárskych firiem.

Na tohtoročnom veľtrhu budú zastúpené všetky kľúčové oblasti strojárskeho a elektrotechnického priemyslu. Hlavnou témou MSV bude priemyselná automatizácia, prezentácia meracej, riadiacej, automatizačnej a regulačnej techniky. MSV už tradične venujú veľkú pozornosť médiá, akreditovaných bude viac ako štyristo novinárov. Súčasťou veľtrhu je špičkový sprievodný program konferencií, seminárov a workshopov o aktuálnych technických, obchodných a ekonomických témach. Partnerskou krajinou veľtrhu je po piatich rokoch opäť India. Slovenský národný deň, v utorok 10. októbra 2017, bude otvorený tlačovou konferenciou. Garantom podujatia je Ministerstvo hospodárstva SR.

Spoločnosť Trade Media International s BVV Brno pripravila novinku pre vystavovateľov a návštevníkov veľtrhu, tzv.  MSV TOUR 2017. Ide o komentované prehliadky vybraných vystavovateľov s krátkymi prednáškami na aktuálne témy. Účastníci si budú môcť vybrať z troch trás. Prvá sa bude zaoberať digitalizáciou tovární a nesie názov Priemysel 4.0.  Druhá je na tému spolupráce medzi priemyselnými robotmi a ľuďmi: Robotizácia – spolupráca, bezpečnosť a mobilita. Posledná tour zavedie záujemcov do sveta automatizácie.

MSV TOUR je unikátny spôsob, ako si užiť veľtrh bez toho, aby ste museli plánovať. Takže, čo treba urobiť? Stačí sa len registrovať na stránkach www.konference-tmi.cz/msv-tour-17.html, vybrať si trasu a v daný čas sa dostaviť k stánku TMI číslo 039 v pavilóne C.

Spoločný stánok firiem skupiny Železiarne Podbrezová Group bude aj v tomto roku v pavilóne V, číslo 141. Predstavíme prierez činností všetkých spoločností s pohľadom aj na vlastné školy a podporu športu, kultúry a regiónu.

 

Skupina firiem Železiarní Podbrezová Group vystavuje každoročne v spoločnom stánku
Skupina firiem Železiarní Podbrezová Group vystavuje každoročne v spoločnom stánku