Dni zdravia

Dozvedieť sa o svojom zdraví viac, ako bežne o ňom vieme a nechať si poradiť ako sa oň starať…, tak by sa dali zhrnúť Dni zdravia, ktoré môžu zamestnanci Železiarní Podbrezová využiť 19. a 20. septembra 2017. Merania zdravotných hodnôt pre nich chystá partner podujatia zdravotná poisťovňa Dôvera.

 Dôvera ZP

Dni zdravia majú svoju tradíciu a mnohí zamestnanci ich využívajú pravidelne, aby sa dozvedeli v akom stave je ich telesná a duševná schránka. Inak tomu nebude ani tento rok, všetci ste pozvaní. Po obidva dni, 19. aj 20. septembra, vám pracovníci Dôvery zmerajú tlak a skontrolujú zdravotný stav prostredníctvom kvantového rezonančného analyzátora. Tento diagnostický prístroj vyhodnotí až 38 údajov o vašom zdraví. Medzi inými fungovanie vnútorných orgánov – pečene, žlčníka, obličiek, pľúc. Sledujú sa aj hodnoty krvného cukru, lipidov, stopových prvkov, vitamínov, apod. Mimo iné vám to poslúži ako pomôcka, pokiaľ  sa snažíte o zmenu životného štýlu k lepšiemu.

 

Samozrejmosťou je poradenstvo ohľadom zdravotného poistenia, dostanete informáciu na čo všetko máte nárok,  a taktiež aké sú povinnosti poistencov vyplývajúce z platných zákonov. Určite oceníte aj informácie o tom, čo všetko vám ponúka Dôvera v rámci svojich služieb. V stručnosti spomenieme len tie najznámejšie a najčastejšie vvužívané benefity.

Medzi najobľúbenejšie  patrí výhoda 200+200. Vďaka nej môžu deti do 18 rokov, ich matky a otcovia získať späť doplatky za lieky a za dietetické potraviny na predpis, a to do výšky 200 eur na osobu. Všetci poistenci Dôvery majú nonstop k dispozícii službu DôveraLinka24, na ktorej môžu bezplatne konzultovať s lekárom svoj problém so zdravím. Službu často využívajú rodičia, ktorí telefonicky konzultujú postup pri problémoch svojich detí.

Veľmi hodnotnou je pomoc poisťovne v situáciách, pri ktorej bežné zdravotné poistenie nestačí. Ide o grantový program Bojovníci za zdravie. Príspevok na liečbu, ktorá štandardne nie je hradená z verejného zdravotného poistenia, už získalo približne 350 bojovníkov, z toho viac ako 60 z banskobystrického kraja. Dodajme, že ani jednu z týchto výhod ostatné zdravotné poisťovne neponúkajú.

 

Dnes svetom hýbu informácie, tie o vašom zdraví vám najrýchlejšie poskytne Dôvera, a to prostredníctvom Elektronickej pobočky alebo mobilnej aplikácie Dôvera, s množstvom užitočných funkcií.

 

Dni zdravia sú tu už čoskoro, rezervujte si svoj čas. Vaše zdravie si to zaslúži. Pracovníci Dôvery sa na vás už teraz tešia.