*anketa * anketa * anketa

Čo očakávate od školy, ktorú ste si zvolili?

 

Radovan FLOCH

Radovan FLOCH, I. G, SG ŽP

-Po  Základnej škole vo Valaskej chcem úspešne pokračovať nielen v stredoškolskom štúdiu v tomto gymnáziu, ale sa aj naďalej  zdokonaľovať v športe, ktorý ma baví. Som biatlonista a v súkromných školách ŽP sú vytvorené, nielen pre tento šport, výborné podmienky.

 

 

Andrej GAŠPERÍKAndrej GAŠPERÍK, I. H, SG ŽP

-Verím, že sa mi podarí v gymnáziu pokračovať aspoň na takej úrovni, ako tomu bolo doposiaľ. Od malička ma bavia počítače, takže som si  v gymnáziu zvolil odbor informatika. Očakávaní je veľa, či od pedagógov, ale aj spolužiakov. V prvom rade bude dôležité, aby sme si v triede vytvorili dobrý kolektív.

 

Patrik GIERTL

Patrik GIERTL, I. H, SG ŽP

-Predpokladám, že sa tu zdokonalím vo výpočtovej technike, ktorej sa venujem od detstva a po ukončení štúdia si potom nájdem uplatnenie v tejto oblasti. Samozrejme, že tých očakávaní na začiatku školského roka je veľa, patrí k nim aj nová učebná pomôcka – notebook, ktorú verím, že aj my, dostaneme.

 

 

Martin MRAVEC

Martin MRAVEC, I. B,  SSOŠH ŽP

-Teším sa už na stredoškolský život a verím, že aj dobrý kolektív. Zaujímavá bude aj prax v odbore mechanik  mechatronik. Hrával som hokej, bicyklujem a venujem sa aj počítačom. Počul som, že v tejto škole  je bohatý mimoškolský život a viem, že aj v tejto oblasti sa môžem zdokonaliť tým, že sa prihlásim do niektorého z krúžkov.

 

Róbert SCHMIDT

Róbert SCHMIDT, I. B, SSOŠH ŽP

-Aj ja som si vybral  odbor  mechanik  mechatronik. Verím, že sa v tejto škole veľa naučím a očakávam, že v  triede budeme tvoriť dobrý kolektív. Všeobecne, aj z toho, čo mi je o tejto škole známe, verím, že mi tu bude dobre.

 

 

 

Lukáš MUŠUKA

Lukáš MUŠUKA, I. C, SSOŠH ŽP

-Budem študovať odbor obrábač kovov a zvolil som si ho na základe odporúčaní mojich kamarátov, ktorí do tejto školy chodili. Z toho vyplývajú aj moje očakávania, a to sú len dobré veci, dobrý kolektív. Hrám basketbal, dúfam, že budem môcť v tomto športe pokračovať aj popri štúdiu.

 

 

Jozef BLAHO

 

Jozef BLAHO, I. A, SSOŠH ŽP

-Hrám za družstvo U17 vo Futbalovom klube ŽP a preto pri voľbe kam na strednú školu, som sa prihlásil do súkromnej školy  tejto firmy. Okrem toho, že tu získam nielen maturitu a výučný list, páči sa mi, že budem mať možnosť získať aj zváračský preukaz, čo je na požiadavky dnešnej doby výborné.

 

Foto: V. Kúkolová