NEPREHLIADNITE!

 

Zdravotná poisťovňa Dôvera pozýva  zamestnancov Železiarní Podbrezová a.s. na „DEŇ ZDRAVIA“, 19. septembra 2017  v novom závode, v zasadačke ťahárne rúr a 20. septembra 2017  v starom závode, v zasadačke budovy energetiky. Zamestnancom, ktorí sa prihlásia na vyšetrenie, bez ohľadu na to, v ktorej zdravotnej poisťovni sú poistení, budú poskytnuté služby:

  • vyšetrenie kvantovým rezonančným analyzátorom, diagnostickým prístrojom, ktorý po ukončení testu poskytne až 38 správ o zdraví (vyhodnotí funkcie vnútorných orgánov – pečeň, žlčník, obličky, pľúca a iné, vyhodnotí krvný cukor, lipidy, stopové prvky, vitamíny…), informatívna pomôcka pre všetkých, ktorí sa snažia o zmenu životného štýlu k lepšiemu,
  • poskytnutie informácií o právach a povinnostiach v oblasti zdravotného poistenia, informácie ohľadom elektronickej zdravotnej karty, aktivácia ponúkaných služieb v informačnom systéme poisťovne.

Na vyšetrenie sa nahláste na tel. čísle 5901 v odbore bezpečnosti a životného prostredia u J. Kochanovej do 18. septembra 2017.