Zimná sezóna na Táľoch pokračuje, podmienky sú výborné

Lyžovačka na Táľoch sa ešte nekončí. Milovníci zimných športov si naďalej môžu vychutnať dokonalý relax na snehu a prežiť nádherné dni plné aktívneho oddychu. Teplé slnečné lúče, v kombinácii s výbornými podmienkami a úžasnými výhľadmi na hrebeň Nízkych Tatier, sú ideálnou pozvánkou stráviť čas v krásnom prostredí Horehronia. Snehu je stále dostatok a o svahy sa pracovníci strediska starajú každý deň.

„Pravidelným upravovaním chceme dosiahnuť, aby mali lyžiari dokonalý menčester a zážitok z každej jazdy. V súčasnosti sa môžu tešiť na 50 centimetrov snehu,“ povedal Michal Šperka z obchodu a marketingu akciovej spoločnosti Tále. Ako ďalej informoval, pol metra snehu majú vďaka precíznej príprave pred začiatkom aktuálnej sezóny.

Vedenie spoločnosti sa v jej závere rozhodlo ešte viac zatraktívniť pobyt na Táľoch.
„Pre všetkých návštevníkov sme pripravili zľavu 30 percent na všetky typy skipasov, a to až do konca aktuálnej sezóny 2021/2022,“ pokračoval.

Lyžiarske stredisko je ešte do 27. marca otvorené denne od 9.00 do 16. hodiny a počas víkendov od 8.00 do 16.00. „Od 28. marca sa prevádzková doba mení. Stredisko bude otvorené iba počas víkendov od 8.00 do 16. hodiny,“ doplnil M. Šperka.

Obľube sa tešilo i večerné lyžovanie. To však už tento rok nebude. Návštevníci a milovníci zimných športov si teda určite prídu na svoje aj v závere sezóny počas dennej prevádzky vlekov.
Jarná lyžovačka prináša, okrem teplých slnečných lúčov, aj ďalšiu veľkú výhodu, ktorú mnohí určite ocenia.
„Na vlekoch nie je žiadna čakacia doba a zjazdovky sú riedko zaplnené lyžiarmi. Návštevníci si tak vychutnajú dokonalý pobyt na Táľoch, ktorý ich nabije energiou na ďalšie dni. K dispozícii majú reštaurácie i bufety, kde sa môžu počas pobytu u nás občerstviť. Všetkých pozývame,“ dodal v závere M. Šperka.