Naša anketa x naša anketa x naša anketa

Ako hodnotíte kvalitu ponúkaných jedál a služieb v ŽP Gastroservise?

 

Hodnotenie kvality jedal

Spoločnosť ŽP Gastroservis neustále prichádza s novinkami, s cieľom uspokojiť svojich stravníkov. Postupne sa denný jedálny lístok rozširuje. K dvom druhom polievok a ôsmim druhom jedál pribudlo naposledy päť druhov balíčkov. Na základe spätnej väzby sa stali nesporne veľmi obľúbenou zložkou každodennej ponuky. Opäť sme oslovili náhodných spolupracovníkov, aby sme sa dozvedeli, ako hodnotia kvalitu služieb v ŽP Gastroservis, s.r.o.

 

Peter Jakubec, centrálna údržba 

Peter Jakubec, centrálna údržba

– Ja som s ponukou ŽP Gastroservisu spokojný. Sortiment jedál je široký, ja mám rád aj slané, aj sladké jedlá. Nemám problém z ponuky si vybrať. Uprednostňujem skôr bravčovinu ako kuracinu. Teraz som si zobral bagetu na večeru, aj balenú stravu. Potešil som sa aj možnosti vybrať si balíčky, najčastejšie si beriem pečivový alebo nápojový.

 

 

Rudolf SITARČÍK, cestná doprava

Rudolf SITARČÍK, cestná doprava

– Nechodím na stravu pravidelne, som naučený obedovať doma. Dnes som jedol tarhoňu s mäsom, bolo to dobré, ale pre mňa máloJ. Občas si zoberiem nápojový balíček.

 

 

 

Igor ŠLUCH, cestná doprava

Igor ŠLUCH, cestná doprava

–  Som spokojný. Chodím na stravu pravidelne, ale využívam najmä možnosť „na voľno“. Neobjednávam si stravu, pretože z môjho pracovného zaradenia vyplýva, že raz som v novom závode, raz v starom, ale nevadí mi to. Dnes som jedol tarhoňu. Keď chodím do nočnej, neberiem si stravu, takže to využívam na balíčky, a to najmä na pečivové a nápojové, je to veľmi výhodné.

 

Marek FIĽO, centrálna údržba

Marek FIĽO, centrálna údržba

– Som vo fabrike nový, robím len dva týždne. Aj na predchádzajúcom pracovisku sme mali stravu, bola dobrá, ale sortiment sa nedal porovnávať s tým , čo je tu. Ponuka je široká, strava je dobrá a za veľkú výhodu považujem možnosť vybrať si namiesto stravy balíček. Myslím si, že najlepší je pečivový a nápojový. Dnes som mal bravčovinu s tarhoňou, chutilo mi.

 

Helena Oszagyanová, valcovňa rúr, expedícia

Helena Oszagyanová, valcovňa rúr, expedícia

– V železiarňach som nová, zatiaľ som využila len možnosť vziať si balíčky. Beriem si najviac pečivový a sem – tam nápojový. Určite je to výhoda a myslím si, že aj ponuka stravy v ŽP Gastroservise je pomerne široká.

 

 

 

Jana Mesiarkinová, valcovňa rúr, expedícia

Jana Mesiarkinová, valcovňa rúr, expedícia

– V železiarňach robím už deviaty rok. Na stravu chodím v denných a poobedných zmenách a za nočné si beriem balíčky. Je to veľmi dobrý nápad. Uprednostňujem nápojové a pečivové. Dnes budem jesť cestovinu s brokolicou. Mám rada aj sladké jedlá a tu ich robia vynikajúco. V ponuke sú výborné buchty, zapekané palacinky, všetko je to vynikajúce. So stravou som veľmi spokojná.

 

Július ZRUBEC, ťaháreň rúr

Július ZRUBEC, ťaháreň rúr

– Ja robím vo fabrike už pätnásť rokov a do kantíny chodím pravidelne. Neviem definovať, ktoré je moje najobľúbenejšie jedlo. Som nenáročný. Čo dostanem, to zjem. Sem prídem hladný a odchádzam spokojný. Chutí mi všetko a nechýba mi tu nič. Balíčky si neberiem, pretože limit si miniem na každodennú stravu.