Informácie: Šuhajdová, kl. 2912   Kúpele DUDINCE ponúkajú do 15. decembra 2017 ubytovanie v dvojlôžkových izbách v hoteli Rubín, na tri a päť nocí,  v cene 44 eur/osoba/noc. V hoteli Minerál je cena za tri, aj za päť nocí 39 eur/osoba/noc. V hoteli Smaragd môžete služby využiť za tri noci, aj päť nocí  v cene 44 … Čítať ďalej

RELAXAČNÉ POBYTY pre zamestnancov Železiarní Podbrezová, dcérskych spoločností a rodinných príslušníkov ZA VÝHODNÉ CENY

Sklené Teplice
Sklené Teplice objektívom V. Kúkolovej

Informácie:

  1. Šuhajdová, kl. 2912

 

Kúpele DUDINCE

ponúkajú do 15. decembra 2017 ubytovanie v dvojlôžkových izbách v hoteli Rubín, na tri a päť nocí,  v cene 44 eur/osoba/noc.

V hoteli Minerál je cena za tri, aj za päť nocí 39 eur/osoba/noc.

V hoteli Smaragd môžete služby využiť za tri noci, aj päť nocí  v cene 44 eur/osoba/noc.

V cene pobytu je zahrnutá polpenzia (raňajky formou bufetových stolov, večera ako výber z menu), zahŕňa aj ubytovanie,  lekársku konzultáciu, 2x liečebné procedúry denne, denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea a 2x jednohodinovú návštevu vitálneho sveta Wellnea.

Kúpele RAJECKÉ TEPLICE

ponúkajú ubytovanie v dvojposteľových izbách do 25. decembra 2017, s výnimkou obdobia počas sviatkov.

V Malej Fatre***, vo Villa Flóra*** a  Villa Margareta*** v cene 56 eur za tri, aj za päť nocí na osobu/noc. V cene pobytu je zahrnutá polpenzia (raňajky formou bufetových stolov, večera výber z menu, plus možnosť diétneho stravovania.

V dvojlôžkových izbách v Aphrodite**** je cena za tri noci (štyri dni) i päť nocí (šesť dní) 80 eur/osoba/noc a v Aphrodite Palace****, v rovnakom termíne 83 eur/osoba/noc. V cene pobytu je zahrnutá polpenzia (raňajky a večere formou bufetových stolov, plus možnosť diétneho stravovania), ubytovanie a procedúry. Pri pobyte na päť nocí  1x perličkový olejový kúpeľ,  2x klasická masáž, 1x aromoterapeutická olejová masáž, 1x  podvodná masáž, 1x reflexná masáž chodidiel. Pri pobyte na 3 noci – 1x  perličkový olejový kúpeľ, 1x klasická masáž, 1x aromaterapeutická olejová masáž, 1x reflexná masáž chodidiel.

Pri pobyte vo Villa Flóra, Villa Margareta a Malá Fatra je vstup do Vodného sveta v trvaní 3 hodín, vrátane vonkajších rímskych kúpeľov, podľa počtu nocí a voľný vstup do fitnes.

Pri pobyte v Aphrodite a Aphrodite Palace je voľný, neobmedzený vstup do vodného a saunového sveta,  aj do fitnes.

 

Kúpele SLIAČ

ponúkajú ubytovanie v dvojposteľových izbách v hoteli Palace*** do 15. decembra 2017.

Pri pobyte na tri noci (štyri dni) a päť nocí (šesť dní) v cene 35 eur/osoba/noc.

V cene pobytu je zarátaná plná penzia (raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere servírované, výber zo štyroch menu, šalátový bar, nápoj), ubytovanie,  vstupná lekárska prehliadka,  1 liečebná procedúra denne, voľný vstup do rehabilitačného bazéna.

Kúpele SKLENÉ TEPLICE

 

ponúkajú ubytovanie v dvojlôžkových izbách v kúpeľnom dome Alžbeta, Relax Thermal,  Goethe a  Mateja Bela.

V KD Alžbeta a Relax Thermal sú pobyty na tri noci (štyri dni) za 41 eur/osoba/noc a pri pobyte na päť nocí  (šesť dní)  za 38 eur/osoba/noc.

V KD Goethe a Mateja Bela je ubytovanie na tri noci (štyri dni) za 44 eur/osoba/noc a na päť nocí (šesť dní) za 43 eur/osoba/noc.

V cene je plná penzia (raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere servírované, výber z piatich druhov jedál, šalátový bar). Cena zahŕňa  ubytovanie, stravovanie, vstupnú lekársku prehliadku, 2 procedúry denne, 1x denne hodinový vstup do termálneho bazéna Banský kúpeľ, denné využitie masážno-rekondičných strojov a parkovanie grátis.

Kúpele TURČIANSKE TEPLICE

 

ponúkajú ubytovanie v dvojlôžkových izbách v kúpeľnom dome Veľká Fatra***. V mimosezóne (od 1. novembra do 23. decembra 2017) je cena pobytu na tri noci 44 eur/osoba/noc a na päť nocí 42 eur osoba/noc. V sezóne  (do 31. októbra 2017) je cena pobytu na tri noci 48 a na päť nocí 47 eur/osoba/noc.

V kúpeľnom dome AQUA** v mimosezóne je cena pobytu na tri noci 39 eur/osoba/noc a na päť nocí 38 eur/osoba/noc. V sezóne je cena pobytu na tri noci 43 a na päť nocí 42 eur/osoba/noc. V cene je zahrnutá plná penzia (raňajky – obed – večera formou švédskych stolov, možnosť diétneho stravovania),  vstupná lekárska prehliadka, 2 liečebné procedúry denne, zadarmo vstup do plaveckého 25 metrového bazéna Olympic a fitnes. Pri piatich prenocovaniach 2x a pri troch 1x  vstup do liečebného komplexu SPA&AQUAPARK na 3 hodiny, parkovanie grátis.

 

Kúpele PIEŠŤANY pri pobytoch od 2 do 7 nocí, v termíne do 10. apríla 2016, je cena v DHSR Esplanade – krídlo Palace**** v jednolôžkovej izbe 67 eur/osoba/noc, v dvojlôžkovej izbe 56 eur/osoba/noc. V Spa Hotel Splendid – krídlo Splendid*** je cena za dvojlôžkovú izbu 43 eur/osoba/noc a jednolôžkovú izbu 53 eur/osoba/noc. V hoteli Jalta** je cena za dvojlôžkovú izbu 33 eur/osoba/noc a jednolôžkovú izbu 39 eur/osoba/noc. Ubytovanie je s polpenziou, raňajky formou bufetových stolov, večera, v cene je konzultácia s lekárom.
Kúpele PIEŠŤANY

 

pri pobytoch od 2 do 7 nocí, v termíne do 13. januára 2018,  je cena v DHSR Esplanade – krídlo Palace**** v jednolôžkovej izbe 67 eur/osoba/noc, v dvojlôžkovej izbe 56 eur/osoba/noc.

V Spa Hotel Splendid – krídlo Splendid*** je cena za dvojlôžkovú izbu 43 eur/osoba/noc a jednolôžkovú izbu 53 eur/osoba/noc.

V hoteli Jalta** je cena za dvojlôžkovú izbu 33 eur/osoba/noc a jednolôžkovú izbu 39 eur/osoba/noc.

Ubytovanie je s polpenziou, raňajky formou bufetových stolov, večera, v cene je konzultácia s lekárom.

Liečebné procedúry: relaxačný program na dve noci 3 procedúry za pobyt (1x termálny kúpeľ – zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 1 klasická masáž – čiastočná), tri noci 4 procedúry za pobyt (1x termálny kúpeľ – zrkadlisko, 1 čiastočný bahenný zábal, 1 klasická masáž – čiastočná, 1x hydroterapia), štyri noci 6 procedúr za pobyt (1x termálny kúpeľ – zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 1x klasická masáž čiastočná, 1x hydroterapia/perličkový kúpeľ, 1x soľná jaskyňa/oxygenoterapia, 1x severská chôdza/skupinový telocvik), päť nocí 8 procedúr za pobyt (2x termálny kúpeľ – zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 2x klasická masáž čiastočná, 1x hydroterapia/perličkový kúpeľ, 1x soľná jaskyňa/oxygenoterapia, 1 severská chôdza/skupinový telocvik), šesť nocí 9 procedúr za pobyt (2x termálny kúpeľ – zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 2x klasická masáž čiastočná, 1 hydroterapia/perličkový kúpeľ, 1x soľná jaskyňa/oxygenoterapia, 2x severská chôdza/skupinový telocvik), sedem nocí 11 procedúr za pobyt (2x termálny kúpeľ – zrkadlisko, 1x čiastočný bahenný zábal, 2x klasická masáž čiastočná, 3x hydroterapia/perličkový kúpeľ, 1x soľná jaskyňa/oxygenoterapia, 2x severská chôdza/skupinový telocvik).