Pozývame vás na odvetné zápasy Ligy majstrov

 

V druhom kole Ligy majstrov sme odohrali zápasy v kolkárňach súperov. Žiaľ, ani muži, ani ženy domov nepriviezli potrebné body.

Muži vycestovali do maďarského Szegedu. Náš odveký rival sa pripravil na zápas výborne a veľa toho našim kolkárom nedovolil. Napriek tomu, že sme si dráhy „vyskúšali“ začiatkom januára u nich na turnaji NBC, väčšina našich hráčov svoj tieň neprekročila. Náš jediný bod uhral Erik Kuna (639) a cez šesťstovku sa dostal ešte Bystrík Vadovič (612). Priviezli sme si domov prehru 7:1 (sety 16:8) a odveta tak bude mimoriadne ťažká.

Ženy sa predstavili na dráhach českých Rosíc. Odohrali veľmi vyrovnaný zápas a hoci o tom konečný výsledok nehovorí, každá z nich siahala na bod a mohlo to byť úplne naopak. Dva body ukoristili Skalošová a Ďuricová. Konečných 6:2 (sety 14,5:9,5) do odvety nemusí byť neprekonateľným orieškom. Záležať bude na momentálnej forme a snáď aj kúsku športového šťastia.

Pozývame vás na odvetné zápasy do Domu športu v Podbrezovej. V sobotu, 15. februára, najskôr hrajú ženy o 11. hod. a po nich muži o 14.30 hod.
Príďte podporiť našich kolkárov v boji o postup do Final four.