Relaxačné pobyty pre zamestnancov ŽP a.s., dcérskych spoločností a rodinných príslušníkov pre rok 2020 za zvýhodnené ceny

 

Sanatórium TATRANSKÁ KOTLINA, n.o.
– sedemdňový pobyt za 250 eur/osoba, platný do 29. marca 2020.
V cene je zahrnuté ubytovanie na 6 nocí v dvojlôžkovej izbe, 24 hodinová lekárska služba, polpenziu (raňajky formou bufetových stolov, na večeru výber z dvoch jedál plus možnosť diétneho stravovania), vstupnú lekársku prehliadku a procedúry: 12x výber z ponúkaných procedúr podľa odporúčania lekára, 2x masáž chrbta.
– päťdňový pobyt za 170 eur/osoba platný do 29. marca 2020.
V cene je zahnuté ubytovanie na 4 noci, zabezpečenie 24 hodinovej lekárskej služby, polpenzia, vstupná lekárska prehliadka, procedúry: 8x výber z ponúkaných procedúr, 1x masáž chrbta.
– trojdňový pobyt za 85 eur/osoba/noc platný do 29. marca 2020.
V cene je zahnuté ubytovanie na 2 noci, zabezpečenie 24 hodinovej lekárskej služby, polpenzia, vstupná lekárska prehliadka, procedúry: 4x výber z ponúkaných procedúr, 1x masáž chrbta.
Pre všetky typy pobytov platí aj exkluzívny skipass v lyžiarskom stredisku Strednica – Ždiar za 14 eur/deň s možnosťou zapožičania lyžiarskej výstroje za 10 eur/deň, neobmedzený vstup do telocvične, multifunkčného ihriska a zapožičanie športového náradia.
Kúpele TURČIANSKE TEPLICE
Royal Palace*****

ponúkajú ubytovanie v dvojlôžkových izbách v kúpeľnom dome Veľká Fatra*** na minimálne štyri noci za cenu 55 eur/osoba/noc, vo Veľkej Fatre**** pri pobyte na dve noci za cenu 89 eur/osoba/noc a v Royal Palace***** na pobyt od dvoch nocí (od nedele do štvrtku) za cenu 112 eur/osoba/noc.
V cene je zahrnutá polpenzia – raňajky a večera formou švédskych stolov (možnosť diétneho stravovania), vstupná lekárska prehliadka, 1x oxygenoterapia, 1x smaragdový bazén so zábalom, 1x klasická pätnásťminútová masáž, 1x termoterapia, 4x dvojhodinový vstup do liečebného komplexu SPA&AQUAPARK, vstup do 25 metrového plaveckého bazéna Olympic a fitnes.
Dieťa na prístelke do 10 rokov zdarma (na izbe jedna prístelka). Doplatok na jednolôžkovú izbu je 25 eur/noc.
Pre Royal Palace***** platia iné služby, viac informácii na tel. čísle 2912.

Kúpele DUDINCE
ponúkajú do 13. decembra 2020, s výnimkou obdobia Veľkej noci, ubytovanie v dvojlôžkových izbách v hoteloch Rubín, Smaragd a Minerál na minimálne tri nocí v cene 55 eur/osoba/noc.
V cene pobytu je zahrnuté ubytovanie, polpenzia – raňajky formou bufetových stolov, večera na výber z menu (možnosť objednať plnú penziu za doplatok 7 eur), ubytovanie, lekárska konzultácia, približne dve liečebné procedúry denne (pondelok – sobota), denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea a vonkajšieho bazéna Rubín (v sezóne) a vstup do vitálneho sveta Wellnea (denne na 1 hodinu pre hostí ubytovaných v liečebnom dome Rubín a Smaragd).

Kúpele SLIAČ
ponúkajú ubytovanie v dvojposteľových izbách v hoteli Palace*** do 15. decembra 2020, na minimálne tri noci v cene 42 eur/osoba/noc.
V cene pobytu je zahrnuté ubytovanie, plná penzia (raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere servírované, možnosť výberu zo štyroch menu, šalátový bar a nápoj), vstupná lekárska konzultácia, 1 liečebná procedúra denne, voľný vstup do rehabilitačného bazéna na hodinu denne alebo v letnej sezóne na termálne kúpalisko.

Kúpele RAJECKÉ TEPLICE

Aphrodite****

ponúkajú ubytovanie v dvojlôžkových izbách na tri alebo päť nocí.
V Malej Fatre*** je cena 93 eur/osoba/noc, vo Villa Margareta*** 88,40 eur/osoba/noc, v Aphrodite**** 107,50 eur/osoba/noc a v Aphrodite Palace**** 114 eur/osoba/noc.
V cene ubytovania je zahrnutá polpenzia – raňajky formou bufetových stolov, večera na výber z menu (možno objednať plnú penziu za doplatok 12,80 eur) pre ubytovacie zariadenia Malá Fatra a Villa Margareta a polpenzia formou bufetových stolov pre Aphrodite a Aphrodite Palace, kde máte taktiež možnosť objednať si plnú penziu za doplatok 12,80 eur.
Liečebné procedúry na osobu pri pobyte na tri noci: 1 x aromaterapeutický perličkový olejový kúpeľ, 1x klasická masáž, 1 x aromaterapeutická olejová masáž a 1x reflexná masáž chodidiel.
Liečebné procedúry na osobu pri pobyte na 5 nocí: 1x aromaterapeutický perličkový kúpeľ, 2x klasická masáž, 1x aromaterapeutická olejová masáž, 1x podvodná masáž a 1x reflexná masáž chodidiel.
Pre všetky ubytovacie zariadenia je v cene zahrnutý aj voľný, neobmedzený vstup  do vodného a saunového sveta, natural spa a fitnes.
Kúpele SKLENÉ TEPLICE
ponúkajú ubytovanie v dvojlôžkových izbách v kúpeľných domoch Alžbeta, Relax Thermal, Goethe a Mateja Bela na minimálne šesť nocí.
V KD Alžbeta a Relax Thermal sú pobyty je cena 40 eur/osoba/noc a v KD Goethe a Mateja Bela 45 eur/osoba/noc.
V cene je zahrnuté ubytovanie, plná penzia (raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere servírované, na výber z piatich druhov jedál, šalátový bar a pitný režim), vstupná lekárska prehliadka, približne dve liečebné procedúry denne, 1x denne hodinový vstup do termálneho bazéna banský kúpeľ, denné využitie masážno-rekondičných strojov a bezplatné parkovanie. Deti do 12 rokov majú 30 percentnú zľavu. Doplatok za jednolôžkovú izbu je 6,5 eura na noc.
Kúpele BOJNICE
Liečebný dom Bôrina v období do 8. apríla, 15. apríla až 30. apríla a 1. novembra až 20. decembra 2020 je cena za dvojlôžkovú izbu pobytu „klasik“ 62 eur/osoba/noc alebo v izbe pobytu „dynamik“ 77 eur/osoba/noc, v jednolôžkovej izbe klasik je cena 54 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 65 eur/osoba/noc. V období Veľkej noci (od 9. – 14. apríla) je cena v dvojlôžkovej izbe klasik 59 eur/osoba/noc alebo dynamik 72 eur/osoba/noc, v jednolôžkovej izbe klasik je cena 68 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 85 eur/osoba/noc. V období od 1. mája až 31. októbra je cena za dvojlôžkovú izbu klasik 60 eur/osoba/noc a za dynamik 74 eur/osoba noc, v jednolôžkovej izbe klasik je cena 72 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 86 eur/osoba/noc.
Liečebný dom Mier v období do 8. apríla, 15. apríla až 30. apríla a 1. novembra až 20. decembra 2020 je cena za dvojlôžkovú izbu pobytu „klasik“ 54 eur/osoba/noc alebo pobytu „dynamik“ 65 eur/osoba/noc, v jednolôžkovej izbe pobytu klasik je cena 62 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 77 eur/osoba/noc. V období Veľkej noci (od 9. – 14. apríla) je cena v dvojlôžkovej izbe klasik 59 eur/osoba/noc alebo dynamik 72 eur/osoba/noc, v jednolôžkovej izbe klasik je cena 68 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 85 eur/osoba/noc. V období od 1. mája až 31. októbra je cena za dvojlôžkovú izbu klasik 60 eur/osoba/noc a za dynamik 74 eur/osoba noc, v jednolôžkovej izbe klasik je cena 72 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 86 eur/osoba/noc.
Liečebný dom Mier
 
Liečebný dom Gabriela a Lux v období do 8. apríla, 15. apríla až 30. apríla a 1. novembra až 20. decembra 2020 je cena za dvojlôžkovú izbu pobytu „klasik“ 47 eur/osoba/noc alebo v izbe pobytu „dynamik“ 56 eur/osoba/noc, v jednolôžkovej izbe klasik je cena 54 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 64 eur/osoba/noc. V období Veľkej noci (od 9. – 14. apríla) je cena v dvojlôžkovej izbe klasik 52 eur/osoba/noc alebo dynamik 62 eur/osoba/noc, v jednolôžkovej izbe klasik je cena 59 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 70 eur/osoba/noc. V období od 1. mája až 31. októbra je cena za dvojlôžkovú izbu klasik 54 eur/osoba/noc a za dynamik 66 eur/osoba noc, v jednolôžkovej izbe klasik je cena 62 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 74 eur/osoba/noc.
Pobyt klasik zahŕňa: plnú penziu, lekárske vyšetrenie, priemerne tri liečebné procedúry denne.
Pobyt dynamik zahŕňa: plnú penziu, lekárske vyšetrenie, priemerne tri liečebné procedúry denne, voľný vstup do vodného sveta pre ubytovaných hostí v LD Mier, Lysec, Lux alebo vonkajšieho bazéna v LD Bôrina, Gabriela.
V LD Bôrina, Mier a Lysec sa poskytuje kompletná liečebná balneoterapia.
Liečebný dom Lysec
Liečebný dom Lysec v období do 8. apríla, 15. apríla až 30. apríla a 1. novembra až 20. decembra 2020 je cena za dvojlôžkovú izbu pobytu „klasik“ 56 eur/osoba/noc alebo v izbe pobytu „dynamik“ 67 eur/osoba/noc, v jednolôžkovej izbe klasik je cena 78 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 93 eur/osoba/noc. V období Veľkej noci (od 9. – 14. apríla) je cena v dvojlôžkovej izbe klasik 62 eur/osoba/noc alebo dynamik 74 eur/osoba/noc, v jednolôžkovej izbe klasik je cena 86 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 102 eur/osoba/noc. V období od 1. mája až 31. októbra je cena za dvojlôžkovú izbu klasik 62 eur/osoba/noc a za dynamik 76 eur/osoba noc, v jednolôžkovej izbe klasik je cena 88 eur/osoba/noc a v izbe dynamik 102 eur/osoba/noc.