Záver roka priniesol víťazstvá!

V prvú adventnú nedeľu sa  v Bánovciach nad Bebravou uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose, odkiaľ si podbrezovskí cyklisti priniesli 5 medailí, z toho dva majstrovské tituly. V kategórii mladších žiakov obsadil Jerguš Medveď 7. miesto. V kategórii starších žiakov si titul majstra Slovenska vybojoval Matthias Schwarzbacher, Christian Haas bol druhý, Jakub Kovalčík šiesty a Adam Haľak desiaty. V kategórii kadetov si Lukáš Kunštár vybojoval 2. miesto, Michal Slušniak tretie a Timotej Piliarkin 12. miesto. Lukáš Kubiš sa stal majstrom Slovenska v kategórii juniorov.

V celkovom poradí Slovenského pohára obsadili vo svojich kategóriách:  Jerguš Medveď 6. miesto, Matthias Schwarzbacher sa stal víťazom SP, Christian Haas bol druhý, Lukáš Kunštár druhý, Michal Slušniak získal 4. miesto a Lukáš Kubiš sa stal víťazom SP.