ŽP VVC sa zúčastnilo Memoriálu Mariána Mojžiša

 

Dňa 4. januára sa v novovybudovanej Mestskej športovej hale v Brezne uskutočnil už 4. ročník tradičného trojkráľového turnaja v halovom futbale. Organizačný výbor v zložení Milan Mojko Mojžiš, Erik Gemzický a Peter Mikloš s pomocou spoluorganizátorov pod záštitou rodiny Mojžišovej a sponzorov podujatia, ktorými tento rok boli ŽP Výskumno-vývojové centrum s.r.o., Martin Ridzoň, primátor mesta Brezno Tomáš Abel a ďalší, pripravili turnaj veľmi kvalitnej úrovne s mužstvami zastúpenými z celého Banskobystrického regiónu.

Mužstvo ŽP VVC s.r.o. zložené zo zamestnancov ŽP VVC a doplnené o zástupcov policajného zboru v Brezne nesklamalo a v silnej konkurencii bolo adekvátnym súperom aktívnym hráčom. Ukázali sme, že náš kolektív spolu drží nielen na pracovisku, ale aj mimo neho.

Tím ŽP VVC na turnaji objektívom Ľ. Fabuša
Tím ŽP VVC na turnaji objektívom Ľ. Fabuša

Mužstvá boli rozdelené do troch skupín – A, B, C, pričom v skupine A boli štyri mužstvá a v skupinách B a C bolo po päť mužstiev. Hralo sa systémom postupu prvých dvoch mužstiev a dvoch mužstiev z tretieho miesta zo skupiny a potom nasledovalo „play-off“. Do finále sa dostali mužstvá Medzibrod a AS ROMA a zápas o tretie miesto si zahrali Chorvátska jazda s DOPE. Víťazom turnaja sa vo vyrovnanom finále stalo mužstvo Medzibrod, druhé miesto obsadili hráči AS ROMA a na treťom mieste skončili hráči Chorvátska jazda.

Organizátori ďakujú účastníkom aj divákom a veria v úspešné pokračovanie ďalších ročníkov tohto turnaja minimálne s takou istou kvalitou a diváckou kulisou.
Víťazom gratulujeme, porazeným a divákom ďakujeme za účasť a tešíme sa na vás opäť o rok.