Relaxačné pobyty pre zamestnancov ŽP a.s., dcérskych spoločností a rodinných príslušníkov pre rok 2019 za zvýhodnené ceny

 

Kúpele DUDINCE

ponúkajú do 13. decembra 2019, s výnimkou obdobia Veľkej noci, ubytovanie v dvojlôžkových izbách v hoteli Rubín, na tri a päť nocí v cene 50 eur/osoba/noc.

V hoteli Minerál je cena za tri, aj za päť nocí 50 eur/osoba/noc. V hoteli Smaragd môžete služby využiť takisto na tri aj päť nocí v rovnakej cene 50 eur/osoba/noc.

V cene pobytu je zahrnuté ubytovanie, polpenzia (raňajky formou bufetových stolov, večera na výber z menu), ubytovanie, lekárska konzultácia, približne dve liečebné procedúry denne, denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea a vonkajšieho bazéna Rubín (v sezóne) a 1 x hodinovú návštevu vitálneho sveta Wellnea.

 

Wellness pobyt v hoteli STUPKA

minimálna dĺžka pobytu 2 noci, s platnosťou od 15. apríla do 15. mája a od 15. októbra do 15. decembra 2019. Cena za pobyt je 60 eur/osoba/noc a zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, stravovanie (raňajky formou bufetových stolov, na večeru výber z dvoch menu), neobmedzený vstup do fitness a wellness centra, 1 x pätnásťminútovú masáž, 1 x tepelný zábal, 1 x vstup na tenisový kurt, biliard, wifi internet a bezplatné parkovanie.

 

Wellness pobyt v hoteli GOLF

minimálna dĺžka pobytu na dve noci, s platnosťou od 15. apríla do 15. mája a od 15. októbra do 15. decembra 2019. Cena za pobyt je 55 eur/osoba/noc a zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe, stravovanie (raňajky formou bufetových stolov, na večeru výber z dvoch menu), neobmedzený vstup do fitness a wellness centra, 1 x pätnásťminútovú masáž, 1 x tepelný zábal, 1 x vstup na tenisový kurt, biliard, wifi internet a bezplatné parkovanie.

 

Kúpele SLIAČ

ponúkajú ubytovanie v dvojposteľových izbách v hoteli Palace*** do 15. decembra 2019, na tri a päť nocí v cene 39 eur/osoba/noc.

V cene pobytu je zahrnuté ubytovanie, plná penzia (raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere servírované, možnosť výberu zo štyroch menu, šalátový bar a nápoj), vstupná lekárska konzultácia, 1 liečebná procedúra denne, päťpercentná zľava na dokúpenie procedúr, voľný vstup do rehabilitačného bazéna alebo vstup na termálne kúpalisko (v letnej sezóne). V cene pobytu nie je zahrnuté parkovanie, ktoré predstavuje 1,50 eur/deň.

 

Kúpele RAJECKÉ TEPLICE

ponúkajú ubytovanie v dvojlôžkových izbách do 20. decembra 2019, s výnimkou Veľkej noci, na tri alebo päť nocí.

V Malej Fatre***, vo Villa Flóra*** a Villa Margareta*** je cena ubytovania 70,60 eura/osoba/noc. V cene pobytu je zahrnutá polpenzia – raňajky formou bufetových stolov, večera výber z menu, plus možnosť diétneho stravovania a procedúry.
V Aphrodite**** je cena za pobyt 99,90 eura/osoba/noc a v Aphrodite Palace****, 106,30 eura/osoba/noc. V cene pobytu je zahrnutá polpenzia (raňajky a večere formou bufetových stolov, plus možnosť diétneho stravovania), ubytovanie a procedúry.

Procedúry na osobu pri pobyte na päť nocí: 1x aromaterapeutický perličkový kúpeľ, 2 x klasická masáž, 1x aromaterapeutická olejová masáž, 1x podvodná masáž a 1x reflexná masáž chodidiel.

Pri pobyte na tri noci – 1 x aromaterapeutický perličkový olejový kúpeľ, 1x klasická masáž, 1 x aromaterapeutická olejová masáž a 1x reflexná masáž chodidiel. Pri pobyte vo Villa Flóra, Villa Margareta a Malá Fatra cena zahŕňa aj trojhodinový vstup do Vodného sveta, vrátane vonkajších rímskych kúpeľov (podľa počtu nocí), a voľný vstup do fitnes. Pri pobyte v Aphrodite a Aphrodite Palace je vstup do Vodného a saunového sveta, aj do fitnes neobmedzený.

 

Kúpele SKLENÉ TEPLICE

ponúkajú ubytovanie v dvojlôžkových izbách v kúpeľnom dome Alžbeta, Relax Thermal, Goethe a Mateja Bela.

V KD Alžbeta a Relax Thermal sú pobyty na tri noci za 43 eur/osoba/noc a pri pobyte na päť nocí za 40 eur/osoba/noc.

V KD Goethe a Mateja Bela je ubytovanie na tri noci za 46 eur/osoba/noc a na päť nocí za 45 eur/osoba/noc.

V cene je zahrnuté ubytovanie, plná penzia (raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere servírované, na výber z piatich druhov jedál a šalátový bar), vstupná lekárska prehliadka, približne dve liečebné procedúry denne, 1x denne hodinový vstup do termálneho bazéna Banský kúpeľ, denné využitie masážno-rekondičných strojov a bezplatné parkovanie.

 

Kúpele TURČIANSKE TEPLICE

ponúkajú ubytovanie v dvojlôžkových izbách v kúpeľnom dome Veľká Fatra*** a AQUA** v sezóne (od 1. júna do 31. októbra 2019) alebo mimosezónu (od 2. januára do 31. mája 2019; od 1. novembra do 23. decembra 2019).

V kúpeľnom dome Veľká Fatra*** – v mimosezóne je cena pobytu na tri noci 50 eur/osoba/noc a na päť nocí 48 eur osoba/noc. V sezóne je cena pobytu na tri noci 55 eur a na päť nocí 54 eur/osoba/noc.

V kúpeľnom dome AQUA** v mimosezóne je cena pobytu na tri noci 42 eur/osoba/noc a na päť nocí 40 eur/osoba/noc. V sezóne je cena pobytu na tri noci 46 a na päť nocí 44 eur/osoba/noc.

V cene je zahrnuté ubytovanie, plná penzia (raňajky, obed a večera formou švédskych stolov, možnosť diétneho stravovania), vstupná lekárska prehliadka, 2 liečebné procedúry denne, zadarmo vstup do plaveckého 25 metrového bazéna Olympic a fitness. Pri piatich prenocovaniach 2 x a pri troch 1 x vstup do liečebného komplexu SPA&AQUAPARK na 3 hodiny a bezplatné parkovanie.

 

Sanatórium TATRANSKÁ KOTLINA, n.o.

– sedemdňový pobyt za 219 eur, platný do 29. marca 2019.
V cene je zahrnuté ubytovanie na 6 nocí v dvojlôžkovej izbe s WC a sprchou, TV, rádiobudíkom a telefónom. Lekárska služba je k dispozícií 24 hodín.

Cena ďalej zahŕňa polpenziu (raňajky formou bufetových stolov, na večeru výber z dvoch jedál plus možnosť diétneho stravovania), vstupnú lekársku prehliadku a procedúry: 3 x denne procedúry podľa odporúčania lekára, možnosť dokúpenia procedúr po konzultácií s lekárom, neobmedzený vstup do telocvične, multifunkčného ihriska, zapožičanie športového náradia a bezplatné parkovanie. Ďalej ponúka výhodný exkluzívny skipass v lyžiarskom stredisku Strednica – Ždiar za 14 eur/deň s možnosťou zapožičania lyžiarskej výstroje za 10 eur/deň.

 

V prípade záujmu o niektorý z pobytov sa zamestnanci môžu nahlásiť na tel. čísle 2912, kde im budú poskytnuté aj bližšie informácie.