Pozývame vás

 

  • V dňoch 10. –11. februára sa v Národnom biatlonovom centre v Osrblí uskutoční 3. kolo Viessmann – poháru v biatlone, ktoré bude zároveň Majstrovstvami SR a pretekať budú aj študenti v rámci Zimnej univerziády SR. Príďte v domácom prostredí povzbudiť našich biatlonistov, ktorí budú bojovať o popredné umiestnenia.

 

  • V nedeľu 18. februára odohrajú naši futbalisti úvodný zápas jarnej časti Fortuna ligy, ktorý je zároveň 20. kolom sezóny 2017/18. FK Železiarne Podbrezová bude bojovať o dôležité body do tabuľky na ihrisku 1. FC Tatran Prešov. V tejto sezóne sme sa s Prešovom stretli v 9. kole na domácej pôde v Zelpo aréne a dokázali sme zvíťaziť 2:0, keď sa o góly postarali Djordjević a Bernadina. Veríme, že dokážeme uspieť aj na ihrisku nášho súpera. Železiar do toho!

 

  • V dňoch 22. – 24. februára sa v kine Mostár a klube Bombura v Brezne bude konať už 15. ročník horského multižánrového festivalu Ďumbierfest. Tri festivalové dni, dve scény, dokumentárna a hudobná, hostia ako Peter Hámor, Juraj Ďurifuk Koreň, Erik Baláž, Miro Peťo a ďalší, slovenská premiéra filmu Mountain, koncerty kapiel Balkansambel a Cha Bud, diskusia o lese s iniciatívou „My sme les“ a lesníkmi, atraktívna tombola s hlavnou cenou festivalu zájazdom do Vlčích hôr pre dve osoby a oveľa viac.