Relaxačné pobyty pre zamestnancov ŽP a.s., dcérskych spoločností a rodinných príslušníkov pre rok 2020 za zvýhodnené ceny

 

Kúpele PIEŠŤANY

Pri pobytoch od 2 do 7 nocí, v termíne do 16. januára 2021, je cena v DHSR Esplanade krídlo Palace**** v jednolôžkovej izbe 79 eur/osoba/noc, v dvojlôžkovej izbe 67 eur/osoba/noc.

V Spa Hotel Splendid Krídlo Splendid*** a Grand je cena za dvojlôžkovú izbu 52 eur/osoba/noc a jednolôžkovú izbu 63 eur/osoba/noc.

V hoteli Jalta** je cena za dvojlôžkovú izbu 41 eur/osoba/noc a jednolôžkovú izbu 48 eur/osoba/noc.

Hotel Jalta
Hotel Jalta

Ubytovanie je s polpenziou, raňajky a večere formou bufetových stolov (platí pre Esplanade krídlo Palace****) a raňajky formou bufetu a večera na výber z denného menu (platí pre Splendid a Jalta). Cena, okrem stravy a ubytovania, zahŕňa konzultáciu s lekárom a 1 – 2 procedúry za deň, podľa dĺžky pobytu.

BONUS: V DHSR Esplanade Krídlo Palace je bezplatný vstup do vodného a saunového sveta Premier Fitness s bazénom, saunami a vodnými bicyklami. V Spa Hotel Splendid Krídlo Splendid*** je bezplatný vstup do Premier Fitness. V hoteli Jalta je voľný vstup do fitness centra v Napoleon Health Spa.

 

Kúpele LÚČKY

ponúkajú tri druhy pobytov, z ktorých si môžete vybrať nasledujúce – pobyt AQUA-VITAL, pobyt ZDRAVÝ VÍKEND alebo pobyt ZDRAVÉ LETO.

Pobyt AQUA-VITAL

Kúpeľný dom Choč v Lúčkach
Kúpeľný dom Choč v Lúčkach

V termíne do 20. decembra 2020, s minimálnou dĺžkou pobytu dve noci.
Kúpeľný hotel Choč, KUBO, Dependance Liptov je cena za noc 66 eur/osoba a v Dependance Adam, Cyril, Diana, Maja a Barbora je cena 61 eur/osoba/noc.
Pobyt zahŕňa: ubytovanie vo vybranej kategórii v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu formou bufetových stolov, priemerne 1 liečebnú procedúru za každú noc podľa predpisu kúpeľného lekára, 2x vstup dvojhodinový vstup do AQUA-VITAL (vonkajší a vnútorný bazén a vitálny svet).

BONUSOVÁ KARTA – možnosť výberu jedného bonusu počas pobytu: 1x hodinový vstup do kardiofitness, 1x dvojhodinový vstup do vonkajšieho bazéna, 1x vstup do soľnej jaskyne alebo 50 percentná zľava na dokúpenú procedúru.

Pobyt ZDRAVÝ VÍKEND

V termíne do 20. decembra 2020, s nástupom od štvrtka alebo piatka do nedele.
Kúpeľný hotel Choč, KUBO, Dependance Liptov je cena 80 eur/osoba/noc a v Dependance Adam, Cyril, Diana, Maja a Barbora je cena 72 eur/osoba/noc.
Pobyt zahŕňa: ubytovanie vo vybranej kategórii v dvojlôžkovej izbe, plnú penziu formou bufetových stolov, 3 – 4 liečebné procedúry podľa nástupu (konzultácia s lekárom v cene), 2 – 3x vstup do bazénov (2 hodiny vonkajší bazén a 1 hodinu vnútorný bazén), 1x hodinový vstup do vitálneho sveta. Procedúry ponúkané cez víkend: podvodná masáž, vírivý kúpeľ, klasická masáž, parafín, minerálny kúpeľ a soľná jaskyňa.

Pobyt ZDRAVÉ LETO

V termíne do 20. decembra 2020, s pobytom na minimálne 5 nocí.
Kúpeľný dom Choč, KUBO a Dependance Liptov je cena 71 – 85 eur/osoba/noc a v Dependance Adam, Cyril, Diana, Maja a Barbora je cena 67 – 78 eur/osoba/noc.
Pobyt zahŕňa: ubytovanie vo vybranej kategórii v dvojlôžkovej izbe, plnúpenziu formou bufetových stolov, v priemere 3 liečebné procedúry za noc podľa predpisu kúpeľného lekára (okrem nedele a sviatkov), 1x vstup do bazénov za každú noc (2 hodiny vonkajší bazén a 1 hodinu vnútorný bazén).

BONUSOVÁ KARTA – možnosť výberu jedného bonusu počas pobytu: 1x hodinový vstup do kardiofitness, 1x dvojhodinový vstup do vonkajšieho bazéna, 1x vstup do soľnej jaskyne alebo 50 percentná zľava na dokúpenú procedúru.

V prípade záujmu o pobyty sa zamestnanci môžu nahlásiť na tel. čísle 2912, kde im budú poskytnuté bližšie informácie.