Deti našich zamestnancov potešil Mikuláš i divadelné predstavenie

Mikuláš s pomocníkmi rozdal deťom desiatky balíčkov. Foto: M.B.

Nielen súčasní či bývalí zamestnanci sa potešili vianočným darčekom od vedenia akciovej spoločnosti Železiarne Podbrezová. Prekvapenie čakalo i na deti zamestnancov materskej a dcérskych spoločností. V podbrezovskom kultúrnom dome bolo pre najmenších pripravené divadelné predstavenie. V závere programu prišiel aj Mikuláš s plným batohom dobrôt.

Mikulášsky deň dopadol na výbornú a v sále vládla počas nedeľného popoludnia výborná nálada. „Detičky potešilo predstavenie Perníková chalúpka, v podaní hercov zo Spišského divadla, ale aj príchod Mikuláša s prekvapením,“ povedala Magdaléna Bardelčíková z odboru personalistiky a miezd, ktorá bola zároveň koordinátorkou akcie.

Rodičia, ktorí sprevádzali svoje ratolesti, sa taktiež nenudili. Mohli sa občerstviť v bufete a podebatovať so svojimi kolegami a známymi. „Atmosféra bola veľmi príjemná. Deti sa na predstavenie tešili a boli nadšené, pričom divadlo bolo nielen veselé, ale i poučné. Po vystúpení ich vo vestibule čakal Mikuláš. Výmenou za vstupenku dostali chutný balíček a s Mikulášom sa mohli aj odfotiť. Odchádzali tak domov spokojné a s úsmevom na tvári,“ pokračovala koordinátorka.

Na základe počtu nahlásených detí zamestnancov Železiarní Podbrezová a dcérskych spoločností bolo odovzdaných celkovo 339 balíčkov. „Deťom, ktoré nemohli v daný deň prísť na vystúpenie, môžu rodičia prevziať balíček v budove odboru personalistiky a miezd, na druhom poschodí, výmenou za vstupenku,“ dodala M. Bardelčíková.