Čitateľská súťaž má absolútneho víťaza

 

Generálny riaditeľ, Vladimír Soták, blahoželá výherkyni Erike Eremiášovej
Generálny riaditeľ, Vladimír Soták, blahoželá výherkyni Erike Eremiášovej. Foto: A. Nociarová

 

Čitateľskú súťaž sme odštartovali už v druhom tohtoročnom vydaní Podbrezovana. Informovali sme v nej o našej dychovke, ktorá v októbri oslávila krásne jubileum – 180 rokov. V každom čísle našich novín ste sa mohli dočítať niečo viac o tomto hudobnom telese, ktoré je známe nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Každé žrebovanie prinieslo víťaza, ktorý získal vecnú cenu. Ceny do súťaže venovali riaditelia dcérskych spoločností a Predstavenstvo ŽP.

Ako sme v predchádzajúcom čísle informovali, absolútny víťaz bol vyžrebovaný zo všetkých zúčastnených, ktorí sa od začiatku roka do súťaže prihlásili.

Hlavnou cenou bol 500 eurový šek od generálneho riaditeľa, Ing. Vladimíra Sotáka, ktorý zároveň výhercu aj žreboval. Šťastena dopriala Erike Eremiášovej z prevádzkarne valcovňa rúr: „Som veľmi prekvapená a potešená zároveň. Možno to znie ako klišé, ale naozaj som nikdy nič nevyhrala. Aj do tejto súťaže som sa zapojila iba zo zvedavosti. Mala som dvoch kolegov, ktorí kedysi v dychovke hrávali, takže záujem o históriu dychovky bol o to väčší. Je to až neuveriteľné, že aj po 180 rokoch stále funguje. Výhre sa veľmi teším a určite s ňou hodnotne naložím. Časť si odložím na Vianoce a časť poputuje na nutné veci. Za výhru sa chcem ešte raz poďakovať.“

Pevne veríme, že čitateľská súťaž sa vám páčila, že ste sa dozvedeli množstvo nových informácií a že nám aj do budúcna zachováte priazeň.