Kúpalisko v Podbrezovej otvorilo ďalšiu sezónu

 

V závere júna otvorilo svoje brány kúpalisko v Podbrezovej. Schladiť sa počas letných slnečných dní láka ľudí z obce, ale aj blízkeho okolia.

Návštevníci môžu okrem plaveckého bazéna využiť aj ihrisko na plážový volejbal či zahrať si stolný tenis. Pre deti je k dispozícii detský bazén. Počas otváracích hodín kúpaliska je tiež otvorený bufet s občerstvením, ktorý ponúka nápoje aj jedlá.

 

Kúpalisko v Podbrezovej objektívom I. Kardhordovej
Kúpalisko v Podbrezovej objektívom I. Kardhordovej

 

Prevádzková doba kúpaliska je od pondelka do nedele, od deviatej do osemnástej hodiny. V dňoch futbalových zápasov je kúpalisko otvorené do 16.30 hod. Vstupné pre dospelých sú štyri eurá, študenti platia dve päťdesiat a deti od päť do pätnásť rokov spolu s dôchodcami majú vstupné dve eurá. Deti do päť rokov majú vstup na kúpalisko zdarma. Po štrnástej hodine je vstupné zľavnené, dospelí platia dve päťdesiat, študenti dve eurá a deti od päť do pätnásť rokov spolu s dôchodcami euro päťdesiat.

Opýtali sme sa návštevníkov kúpaliska, ako sa im v Podbrezovej páči, či sem chodia pravidelne a či sú spokojní so službami, ktoré kúpalisko ponúka:

Zoja HRIČOVSKÁ, Slovenská Ľupča

– V Podbrezovej na kúpalisku som myslím druhýkrát a je to tu podľa mňa super. Cena je primeraná, aj pre nás študentov je to veľmi výhodné. Dnes ma sem priviedol strávený čas s kamarátkou. Viem, že sa tu dajú robiť aj rôzne aktivity, ako napríklad plážový volejbal, no dnes využívame iba bazén.

Stanislava TOMKOVÁ, Nemecká

– Keďže je dnes teplo, tak sme sa prišli s kamarátkou okúpať a trochu schladiť. Nie som v Podbrezovej prvýkrát, takže to tu už trochu poznám, no nechodím sem zase až tak často. Páči sa mi, že voda je čistá a myslím, že za tú cenu sa to tu oplatí. Na úrovni je aj občerstvenie, určite sa sem ešte vrátim.

Renáta MEČLOVÁ, Brezno

– Kúpalisko v Podbrezovej navštevujem pomerne často, keďže bývam neďaleko a som spokojná s tým, čo je tu k dispozícii. Prekvapilo ma, že cena vstupného šla v porovnaní s minulými rokmi trochu hore, no stále si myslím, že je to rozumná cena vzhľadom na to, čo všetko kúpalisko ponúka.

Soňa KUPCOVÁ, Čierny Balog

– Chodíme sem často počas celého leta každý rok. Mne sa tu veľmi páči, v bufete robia dobré hranolky, voda je príjemná, nie je tu až tak veľa ľudí, čiže naozaj je to tu fajn. Minule sme si boli zahrať aj plážový volejbal, je super, že okrem bazéna je k dispozícii aj takáto možnosť. Cena je podľa mňa super a primeraná.

Katarína ŠIPOŠOVÁ, Brezno

– Tento rok sme na kúpalisku prvýkrát, chodíme tu pravidelne každý rok. Vyhovuje nám to, keďže máme malé dieťa a máme to blízko z domu. Pomer ceny a kvality je myslím dobrý, akurát by mohli spraviť ešte nejakú šmýkačku do vody alebo podobné atrakcie pre deti. Do bufetu by mohli pridať aspoň jedno teplé jedlo, lebo keď niekto nevie a príde napríklad s dieťaťom, tak dieťa nezje hot-dog alebo niečo podobné. Uvítala by som aspoň jednu teplú polievku.