Zmeny v hráčskom kádri FK Železiarne Podbrezová

 

Vedenie FK Železiarne Podbrezová sa dohodlo na polročnej spolupráci s mladým 20-ročným gruzínskym útočníkom Davitom Natchkebiom. Davit k nám prichádza z gruzínskeho mužstva FC Merani Tbilisi.

Davit Natchkebia posilnil naše mužstvoMiroslav Poliaček, generálny manažér FK Železiarne Podbrezová: „Dohodli sme sa na polročnom kontrakte, s možnosťou jeho predĺženia, s Davitom Natchkebiom. Davit je mladý gruzínsky futbalista, ktorý je typologicky odlišný od našich ofenzívnych hráčov. Je priamočiary, súbojový, dokáže hrať dobre telom, a to nás na ňom Enzo Arevalo si už náš dres neoblečiezaujalo. Po dohode s trénermi sme sa rozhodli, že mu dáme priestor na to, aby nás presvedčil natoľko, že mu budeme môcť v lete ponúknuť profesionálny kontrakt. Davit počas doterajšieho pôsobenia u nás ukázal, že má dostatočnú motiváciu a chuť na sebe pracovať a my mu teraz tú možnosť dávame.“

Enzo Arevalo ukončil pôsobenie v Podbrezovej

Ofenzívny stredopoliar Enzo Mauro Arevalo Acosta nebude ďalej pokračovať v klube FK Železiarne Podbrezová. Vedenie klubu sa so španielskym stredopoliarom dohodlo na ukončení vzájomnej spolupráce. Za odvedené športové výkony v drese FK Železiarne Podbrezová Enzovi ďakujeme a v ďalšej kariére mu prajeme veľa úspechov.