Postup v Slovnaft Cup-e

FK Kechnec – FK Železiarne Podbrezová 0:2 (0:0)

Góly: 66. Bartoš, 73. Wiezik.

Po jednoznačnom víťazstve 0:5 na ihrisku FK Čaňa v druhom kole Slovnaft Cup-u sme v ďalšom kole pohára cestovali na východ republiky a súperom nám bol štvrtoligista FK Kechnec. Od začiatku mali loptu viac na kopačkách zverenci trénera Mareka Fabuľu, ale domáci zdatne odolávali. V ich tíme nastúpili aj viacerí hráči s ligovými skúsenosťami ako brankár Talian, obranca Žebík či útočník Jurčo. Prvý polčas skončil bezgólovou remízou a na úvodný gól čakalo dvesto divákov až do 66. minúty. Po štandardnej situácii sa presadil stredný obranca Bartoš a zaznamenal svoj prvý súťažný gól v drese Podbrezovej. O sedem minút neskôr zvýšil náskok „železiarov“ striedajúci útočník Wiezik a potvrdil postup do ďalšej fázy Slovnaft Cup-u. Vo štvrtom kole nás čaká treťoligový súper OFK Malženice.

FK Železiarne Podbrezová: Drobnjak – Turňa, Viazanko, Bartoš, Podstavek, Edge, Sedláček (26. Baran), Breznanik, Leško, Bernadina (55. Galčík), Voško (55. Wiezik).