Popoludnie v kaviarňach dopadlo na výbornú

 

Pred zápasom proti majstrovi z Trnavy sa šestica hráčov zúčastnila premiérového podujatia pod názvom „Káva s hráčmi FK Železiarne Podbrezová“. Počas jeden a pol hodinovej pracovnej zmeny v breznianskych kaviarňach si zverenci trénera Mareka Fabuľu vyskúšali prípravu nápojov či kávy, prijímanie objednávok a obsluhu zákazníkov.

 

Michal Breznanik v úlohe čašníka
Michal Breznanik v úlohe čašníka

 

Zákazníkov obsluhovali dvojice Martin Kuciak a Jakub Wiezik, Matúš Mikuš a Michal Breznanik a zahraničná obsluha v podobe ukrajinského útočníka Illiu Tereshchenka a holandského strelca Endy Opoku Bernadinu. Práve posledne menovaná dvojica bola najaktívnejšou a aj napriek miernej jazykovej bariére zaujala veľké množstvo fanúšikov. Zahanbiť sa nedali ani ostatní „čašníci“ a ich potenciál bol využitý naplno, keď v niektorých momentoch nachodili pomedzi stoly a zákazníkov s táckou v ruke viac metrov, ako v ostrých majstrovských zápasoch.

 

Endy Opoku Bernadina a Illia Terschenko
Endy Opoku Bernadina a Illia Terschenko patrili medzi najaktívnejšiu dvojicu

 

Okrem príjemnej obsluhy mali zákazníci kaviarní možnosť zapojiť sa do súťaže a tipnúť si presný výsledok zápasu s Trnavou, čo ich zaradilo do hry o vecné ceny s logom FK Železiarne Podbrezová. Vybraní zákazníci dostali aj vstupenky na ligový duel proti úradujúcemu majstrovi, čo len zvýšilo pridanú hodnotu tejto akcie pre zvedavých fanúšikov. Spokojnosť s pomocnou silou vyjadrili aj majitelia kaviarní a spolupracujúce čašníčky, ktoré si užívali spoločnosť ligových hráčov.

Pevne veríme, že hráči svojou ústretovosťou a otvorenosťou voči zákazníkom získali ďalších fanúšikov, ktorých veľmi radi privítame na tribúnach Zelpo Arény. Tešíme sa na ďalšie stretnutia!