Futbalový tábor prípraviek

 

Okrem futbalových tréningov deti v tábore navštívili aj kúpalisko v Podbrezovej, boli na turistike pod Skalkou  či v lesníckom skanzene Vydrovo.
Okrem futbalových tréningov deti v tábore navštívili aj kúpalisko v Podbrezovej, boli na turistike pod Skalkou či v lesníckom skanzene Vydrovo. Foto: zpfutbal.sk

 

Novú sezónu sme odštartovali 23. júla prvým tréningom prípraviek na futbalovom štadióne v Brezne. V týždni od 29. júla do 2. augusta sa uskutočnil futbalový tábor FK Železiarne Podbrezová, určený pre prípravky. Zúčastnilo sa ho tridsaťpäť detí, ktorým sa každý deň venovalo päť trénerov.
Doobedie bolo venované tréningovému procesu na futbalovom štadióne v Brezne, kde boli deti rozdelené do dvoch skupín podľa ročníkov. Po tréningu nasledoval spoločný obed a poobede sme postupne navštívili lesnícky skanzen Vydrovo, boli sme na turistike pod Skalkou v kyslíkovej dráhe, odohrali sme zápas na Skalici a po dva dni sme boli na kúpalisku v Podbrezovej. Strávili sme spolu pekný týždeň, kde sme si dobre zatrénovali, vzájomne sa spoznali a vznikli nové kamarátstva.
Chcem pochváliť všetky deti, že sa príkladne správali a každý deň bol pekným zážitkom. Ďakujem trénerom, že sa venovali našej mladej futbalovej generácii a tešíme sa na ďalšie spoločné futbalové zážitky.