Rozlúčka s hráčmi dorastu

 

Dňa 8. júna na futbalovom ihrisku vo Valaskej sa predstavitelia FK Železiarne Podbrezová a.s. v rámci majstrovského futbalového stretnutia staršieho dorastu U19 s MFK Zemplín Michalovce poďakovali a rozlúčili s hráčmi mládeže, ktorých rok narodenia je 2000. Z dôvodu dovŕšenia vekovej hranice končia totiž svoje pôsobenie v dorasteneckej kategórii a od novej sezóny 2019/2020 prechádzajú do mužského futbalu.

Sú to: Michal Caban, Aurel Dávidík, Gabriel Holub, Matúš Ončák, Daniel Skiba, Lukáš Jagerčík, Jakub Cibula, Richard Ludha, Andrej Macuľa, Adam Matalík, Nicolas Mejri, Jakub Vodilka, Peter Voško, Šimon Cibula, Radoslav Čief, Dominik Molčan, Patrik Pustaj, Jakub Kochan a Samuel Floch.

Hráčom sa prišli poďakovať zástupcovia klubu Ing. Ivan Trajteľ, riaditeľ FK Železiarne Podbrezová a PaedDr. Michal Budovec, športový manažér FK Železiarne Podbrezová.
Chlapcom ďakujeme za úspešnú a vzornú reprezentáciu nášho klubu FK Železiarne Podbrezová a prajeme im nielen veľa športových úspechov v ich ďalších futbalových krokoch, ale aj veľa šťastia v súkromnom živote.

 

Starší dorast FK Železiarne Podbrezová
Starší dorast FK Železiarne Podbrezová