Akcia pre všetkých fanúšikov

Jarné súboje o umiestnenie v hornej šestke Niké ligy vrcholia a hráči FK Železiarne Podbrezová stoja pred náročnou úlohou. V mimoriadne dôležitom súboji privítajú v nedeľu (25. februára) o 17.30 v Zelpo aréne DAC Dunajská Streda. Chlapci si za svoje výkony určite zaslúžia podporu všetkých fanúšikov, preto sa vedenie klubu rozhodlo pripraviť priaznivcom prekvapenie.

Na spomínaný súboj s DAC Dunajská Streda bude pripravená špeciálna akcia. Každý, kto príde do Zelpo arény v drese FK Železiarne Podbrezová, bude mať vstup na zápas zadarmo.

Zľavnené vstupenky budú mať aj obyvatelia Podbrezovej, ktorí sa preukážu občianskym preukazom a rovnako bude zľava platiť pre všetkých zamestnancov akciovej spoločnosti Železiarne Podbrezová po predložení zamestnaneckej karty.

Pozor, zľavnené vstupenky bude možné zakúpiť iba priamo v pokladni pri kúpalisku. Možnosť nákupu zvýhodnenej vstupenky cez internet nie je možná. 

Klub zároveň pozýva členov futbalových klubov na Slovensku (mládež i dospelých) na spomínaný duel. Všetky futbalové kluby, ktoré prídu na zápas, budú mať skupinový vstup zadarmo.

Účasť je potrebné nahlásiť na telefónnom čísle 0907 227 029 alebo e-mailom na marketing@mbox.zelpo.sk.

Vidíme sa v nedeľu o 17.30 v Zelpo aréne!