Relaxačné pobyty pre zamestnancov ŽP a.s., dcérskych spoločností a rodinných príslušníkov pre rok 2019 za zvýhodnené ceny

 

V treťom čísle Podbrezovana sme vám ponúkli, ako každý rok, široký výber kúpeľných pobytov pre rok 2019. V aktuálnom čísle k nim pridávame aj ponuky z Piešťan a Tatranskej kotliny.

Kúpele PIEŠŤANY

– pri pobytoch od 2 do 7 nocí, v termíne do 11. januára 2020, je cena v
DHSR Esplanade krídlo Palace**** v jednolôžkovej izbe 76 eur/osoba/noc, v dvojlôžkovej izbe 64 eur/osoba/noc.

V Spa Hotel Splendid Krídlo Splendid*** a Grand je cena za dvojlôžkovú izbu 49 eur/osoba/noc a jednolôžkovú izbu 60 eur/osoba/noc.
V hoteli Jalta** je cena za dvojlôžkovú izbu 38 eur/osoba/noc a jednolôžkovú izbu 45 eur/osoba/noc.

Ubytovanie je s polpenziou, raňajky formou bufetových stolov a večera. Cena, okrem stravy a ubytovania, zahŕňa konzultáciu s lekárom, 1 – 2 procedúry za deň, podľa dĺžky pobytu.

BONUS

V DHSR Esplanade Krídlo Palace je voľný vstup do vodného a saunového sveta a do Premier Fitness s bazénom, saunami a vodnými bicyklami.

V Spa Hotel Splendid Krídlo Splendid*** je bezplatný vstup do Premier Fitness.

V hoteli Jalta je voľný vstup do fitness centra v Napoleon Health Spa.

Vo všetkých hoteloch sa nachádza aj wifi pripojenie.

 

Spa Hotel Splendid. Foto: danubiushotels.com
Spa Hotel Splendid. Foto: danubiushotels.com

 

Sanatórium Tatranská Kotlina, n.o.

– sedemdňový pobyt za 220 eur/osoba, päťdňový pobyt za 150 eur/osoba a trojdňový pobyt za 76 eur/osoba, platný do 10. decembra 2019.

V cene je zahrnuté ubytovanie na 6/4/2 noci v dvojlôžkovej izbe s WC a sprchou, TV a telefónom, plná penzia – raňajky formou bufetových stolov, obed a večera na výber z dvoch jedál, k dispozícií je aj možnosť diétneho stravovania.

Procedúry pre 7-dňový pobyt: 2 x masáž chrbta, 12 x výber z ponúkaných procedúr (klasická masáž, sauna, bazén, vírivý kúpeľ, morský kúpeľ, rašelinový zábal, parafínový zábal, nordic walking, klimatická liečba v prírode).

Procedúry pre 5-dňový pobyt: 1 x masáž chrbta, 8 x výber z ponúkaných procedúr (klasická masáž, sauna, bazén, vírivý kúpeľ, morský kúpeľ, rašelinový zábal, parafínový zábal, nordic walking, klimatická liečba v prírode).

Procedúry pre 3-dňový pobyt: 1 x masáž chrbta, 4 x výber z ponúkaných procedúr (klasická masáž, sauna, bazén, vírivý kúpeľ, morský kúpeľ, rašelinový zábal, parafínový zábal, nordic walking, klimatická liečba v prírode).

Pre všetky pobyty: neobmedzený vstup do telocvične, multifunkčného ihriska a zapožičanie športového náradia, zabezpečenie 24-hodinovej lekárskej služby, bezplatné parkovanie a v prípade potreby zabezpečený transfer z autobusovej a vlakovej stanice za extra príplatok.

V prípade záujmu o pobyty sa zamestnanci môžu nahlásiť na tel. čísle 2912, kde im budú poskytnuté bližšie informácie.