Miroslav Viazanko ukončil svoju kariéru

 

Železiari privítali v rámci 14. kola druhej futbalovej ligy v Zelpo aréne MŠK Púchov. Zápas proti Púchovu mal prívlastok rozlúčkový, a to hneď dvakrát. Pre našich chlapcov to bol posledný domáci ligový zápas v jesennej časti sezóny. Pre jedného hráča to však bola rozlúčka s profesionálnou futbalovou kariérou.

Zľava: Ing. Ivan Trajteľ, Miroslav Viazanko a PaedDr. Michal Budovec. Foto: I. KardhordováMiroslav Viazanko prestúpil do FK Železiarne Podbrezová 30. septembra 2015. V našom drese nastúpil v 108 zápasoch, v ktorých strelil 9 gólov a na ďalších 13 gólov prihral. V najvyššej slovenskej súťaži odohral celkovo v dresoch Košíc a Podbrezovej 291 zápasov, v ktorých skóroval 30 krát. V aktuálnom ročníku druhej ligy nastúpil v siedmich zápasoch, v ktorých odohral 630 minút, strelil jeden gól (v zápase s Trebišovom) a mal jednu asistenciu.

Žiaľ, pre pretrvávajúce zdravotné problémy sa rozhodla naša dlhoročná opora ukončiť svoju bohatú futbalovú kariéru. Mirovi, ktorý si získal srdcia fanúšikov a zamestnancov klubu nielen výkonmi na ihrisku, ale najmä svojím ľudským a priateľským správaním, ďakujeme za odvedené služby v podbrezovských farbách a v súkromnom živote mu prajeme veľa zdravia a úspechov.