Iontové nápoje aj tento rok

Vedenie akciovej spoločnosti Železiarne Podbrezová poskytne zamestnancom aj v tomto roku iontové nápoje ako formu pitného režimu počas letných mesiacov. 

Každý zamestnanec našej spoločnosti má už v júni nárok na dvadsať balíčkov práškových nápojov rôznych príchutí. Následne si môže v júli a auguste prevziať ďalších dvadsať. Balíčky sú určené každému zamestnancovi, bez ohľadu na výdaj stravy. Potrebné je len predložiť kartu zamestnanca v príslušnej kantíne. Júnové balíčky sú už v týchto dňoch k dispozícii.

V horúcom počasí sa pri nadmernej fyzickej záťaži vylučujú z tela minerály, najmä sodík, horčík a draslík. Iontové nápoje pomáhajú dostať tieto minerály späť do tela. Obsah prášku je potrebné rozmiešať v 1,5 litra vody.