*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*

U návštevníkov prevláda spokojnosť

 

Úvod dovolenkovej sezóny sa nesie v znamení horúceho počasia. Letné kúpalisko Podbrezová tak mohlo privítať prvých hostí. Tí sa príjemne osviežili a zrelaxovali v dvoch bazénoch. Spýtali sme sa ich, ako sa im na kúpalisku páči, čo by možno zmenili a ako sú spokojní s poskytovanými službami či teplotou vody.

Janka NEMCOVÁ

– Tento rok som na kúpalisku v Podbrezovej prvýkrát. Chodíme sem pravidelne, lebo sa nám tu páči. Voda je pre mňa akurát, mám radšej chladnejšiu. Som taký otužilec. Počas leta by sme sem radi prichádzali pravidelne, avšak kvôli pracovnej vyťaženosti  to nie je vždy možné. Kúpanie je pre mňa relax.

 

 

Peter GREGOR

– Prišiel som so synom, manželkou a vnukom. Tento rok som v Podbrezovej na kúpalisku prvýkrát. Páči sa mi prostredie, voda je príjemná a celkové dojmy sú pozitívne. Akurát sa mi nepáči fajčenie v areáli. Behá tu plno detí, takže by sa to nemalo stávať.

 

 

 

Michaela ZELENKO

– Letné kúpalisko v Podbrezovej som navštívila vôbec po prvýkrát. Prišla som z Banskej Bystrice s kamarátkami a deťmi. Veľmi sa nám tu páči. Som spokojná s vodou a taktiež čistotou bazénov. Detský je čistučký a je v ňom príjemne teplá voda. Super.

 

 

 

Martin MUNNICH

– Tento rok som sem zavítal už druhýkrát. Je tu fajn, k dispozícií je aj detské kúpalisko. Vo veľkom bazéne je trošku chladnejšia voda, takisto bufet by mohol ponúkať väčšie porcie jedla a mať nižšie ceny. Ale nechodíme tu kvôli bufetu. Celkovo prevláda spokojnosť.

 

 

 

Monika ŠTULRAJTEROVÁ

– Podbrezovské kúpalisko máme blízko, tak sa sem snažíme chodiť pravidelne každý rok. Deťom sa páči najmä vo vode, ktorá je príjemná. V hlavnom bazéne by som privítala o niečo teplejšiu vodu, nakoľko by som chcela naučiť deti plávať.