Stále máte možnosť využiť relaxačné pobyty pre zamestnancov ŽP, dcérskych spoločností a rodinných príslušníkov za zvýhodnené ceny

 

Kúpele Rajecké Teplice

 

Kúpele DUDINCE (tri až päť nocí)

ponúkajú do 14. decembra 2018 ubytovanie v dvojlôžkových izbách v hoteli Rubín – 48 eur/osoba/noc, Minerál – 44 eur/osoba/noc a Smaragd – 48 eur/osoba/noc.

V cene pobytu je zahrnutá polpenzia (raňajky formou bufetových stolov, večera ako výber z menu), ubytovanie, lekárska konzultácia, 2x liečebné procedúry denne, denné využitie vírivého relaxačného bazéna Wellnea a vonkajšieho bazéna Rubín (v sezóne) a 2x hodinová návšteva vitálneho sveta Wellnea.

 

Kúpele RAJECKÉ TEPLICE (tri až päť nocí)

ponúkajú ubytovanie v dvojposteľových izbách do 20. decembra 2018, s výnimkou sviatkov.

V Malej Fatre***, vo Villa Flóra*** a Villa Margareta*** v cene 67,20 eur/osoba/noc. V cene pobytu je zahrnutá polpenzia – raňajky formou bufetových stolov, večera výber z menu, plus možnosť diétneho stravovania.

V dvojlôžkových izbách v Aphrodite**** je cena 89,20 eur/osoba/noc a v Aphrodite Palace**** 95,20 eur/osoba/noc. V cene pobytu je zahrnutá polpenzia (raňajky a večere formou bufetových stolov, plus možnosť diétneho stravovania), ubytovanie a procedúry. Pri pobyte na päť nocí 1x perličkový olejový kúpeľ, 2x klasická masáž, 1x aromaterapeutická olejová masáž, 1x podvodná masáž a 1x reflexná masáž chodidiel. Pri pobyte na tri noci – 1x perličkový olejový kúpeľ, 1x klasická masáž, 1x aromaterapeutická olejová masáž a 1x reflexná masáž chodidiel.

Pri pobyte vo Villa Flóra, Villa Margareta a Malá Fatra cena zahŕňa aj trojhodinový vstup do Vodného sveta, vrátane vonkajších rímskych kúpeľov, podľa počtu nocí, a voľný vstup do fitnes.

Pri pobyte v Aphrodite a Aphrodite Palace je vstup do Vodného a saunového sveta, aj do fitnes neobmedzený.

 

Kúpele SLIAČ (tri až päť nocí)

ponúkajú ubytovanie v dvojposteľových izbách v hoteli Palace*** do 15. decembra 2018 v cene 37 eur/osoba/noc.

V cene pobytu je ubytovanie, zarátaná plná penzia (raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere servírované, výber zo štyroch menu, šalátový bar, nápoj), vstupná lekárska konzultácia, 1 liečebná procedúra denne, päťpercentná zľava na dokúpenie procedúr, voľný vstup do rehabilitačného bazéna alebo na termálne kúpalisko v letnej sezóne.

 

Kúpele SKLENÉ TEPLICE (tri až päť nocí)

ponúkajú ubytovanie v dvojlôžkových izbách v kúpeľnom dome Alžbeta, Relax Thermal, Goethe a Mateja Bela.

V KD Alžbeta a Relax Thermal sú pobyty na tri noci za 42 eur/osoba/noc a pri pobyte na päť nocí za 39 eur/osoba/noc.

V KD Goethe a Mateja Bela je ubytovanie na tri noci za 45 eur/osoba/noc a na päť nocí za 44 eur/osoba/noc.

V cene je ubytovanie, plná penzia, vstupná lekárska prehliadka, zhruba dve liečebné procedúry denne, 1x denne hodinový vstup do termálneho bazéna Banský kúpeľ, denné využitie masážno-rekondičných strojov a parkovanie grátis.

 

Kúpele TURČIANSKE TEPLICE

ponúkajú ubytovanie v dvojlôžkových izbách v kúpeľnom dome Veľká Fatra***. V mimosezóne (od 1. novembra do 23. decembra) je cena pobytu na tri noci 45 eur/osoba/noc a na päť nocí 43 eur/osoba/noc. V sezóne (do 31. októbra) je cena pobytu na tri noci 48 a na päť nocí 47 eur/osoba/noc.

V kúpeľnom dome AQUA** v mimosezóne je cena pobytu na tri noci 39 eur/osoba/noc a na päť nocí 38 eur/osoba/noc. V sezóne je cena pobytu na tri noci 43 a na päť nocí 42 eur/osoba/noc. V cene je zahrnuté ubytovanie, plná penzia (možnosť aj diétneho stravovania), vstupná lekárska prehliadka, 2 liečebné procedúry denne, zadarmo vstup do plaveckého 25 metrového bazéna Olympic a fitness. Pri piatich prenocovaniach 2x a pri troch 1x vstup do liečebného komplexu SPA&AQUAPARK na 3 hodiny a parkovanie grátis.

 

Kúpele PIEŠŤANY

pri pobytoch od 2 do 7 nocí, v termíne do 31. decembra 2018, je cena v DHSR Esplanade Krídlo Palace**** v jednolôžkovej izbe 71 eur/osoba/noc, v dvojlôžkovej izbe 60 eur/osoba/noc.

V Spa Hotel Splendid Krídlo Splendid*** a Grand je cena za dvojlôžkovú izbu 46 eur/osoba/noc a jednolôžkovú izbu 56 eur/osoba/noc.
V hoteli Jalta** je cena za dvojlôžkovú izbu 35 eur/osoba/noc a jednolôžkovú izbu 42 eur/osoba/noc.

Ubytovanie je s polpenziou, raňajky formou bufetových stolov, večera formou bufetu (Espladane) alebo výberu z denného menu (Jalta, Splendid). Cena, okrem stravy a ubytovania, zahŕňa konzultáciu s lekárom, 1-2 procedúry za deň (podľa dĺžky pobytu).

BONUS:

V DHSR Esplanade Krídlo Palace je voľný vstup do vodného a saunového sveta a do Danubius Premier Fitness s bazénom, saunami a vodnými bicyklami.

V Spa Hotel Splendid Krídlo Splendid*** a Grand je voľný vstup do Danubius Premier Fitness.

V hoteli Jalta je voľný vstup do fitness centra v Napoleon Health Spa.

 

Sanatórium Tatranská Kotlina, n.o. – sedemdňový pobyt za 200 eur

V cene je zahrnuté ubytovanie na šesť nocí, 24 hodín lekárska služba, polpenzia (možnosť diétneho stravovania), vstupná lekárska prehliadka, záverečná lekárska správa a procedúry: 2x vírivé kúpele, 2x morský kúpeľ, 2x inhalácie, 3x dýchacie cvičenie v Belianskej jaskyni, 2x liečebná telesná výchova a dychová gymnastika, 5x relaxačný bazén, 2x sauna a 2x klasická masáž. V ponuke je tiež výhodný exkluzívny skipass v lyžiarskom stredisku Strednica – Ždiar za 14 eur/deň s možnosťou zapožičania lyžiarskej výstroje. Počas pobytu máte k dispozícii neobmedzený vstup do telocvične, multifunkčného ihriska a zapožičanie športového náradia. Nástup na pobyt je možný v nedeľu.

 

Exkluzívna ponuka – sedemdňový pobyt (šesť nocí) za 200 eur s plnou penziou.

V cene je ďalej zahrnuté: lekárska služba 24 hodín, vstupná lekárska prehliadka, záverečná lekárska správa a procedúry: 2x vírivé kúpele, 2x morský kúpeľ, 4x inhalácie, 3x dýchacie cvičenie v Belianskej jaskyni, 4x liečebná telesná výchova a dychová gymnastika, 5x relaxačný bazén, 2x sauna a 2x klasická masáž. Denne je k dispozícii individuálna terénna liečba v prírode, neobmedzený vstup do telocvične, multifunkčného ihriska a zapožičanie športového náradia.