*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*naša anketa*

Iontové nápoje tento rok už v júni

 

Železiarne Podbrezová každoročne zabezpečujú svojim zamestnancom počas letných mesiacov pitný režim formou ochranných a občerstvujúcich iontových nápojov. Tento rok začali v kantínach vydávať iontové nápoje už od 23. júna. Do konca júna a následne počas letných mesiacov júl a august, budú všetkým zamestnancom ŽP a.s., bez ohľadu na výdaj stravy, poskytnuté iontové nápoje v počte 20 kusov na mesiac, čo predstavuje jeden balíček rozličných príchutí. Iontové nápoje si môžete vyzdvihnúť v jedálni starého a nového závodu na identifikačnú kartu zamestnanca. Upozorňujeme, že iontové nápoje je nutné rozrobiť v 1,5 litra vody.

Našich spolupracovníkov sme sa opýtali, či počuli o tom, že iontové nápoje sa začali tento rok vydávať už koncom júna, či túto možnosť využijú a aké príchute im najviac chutia.

 

Miroslav MAŤKO, oceliareň

– Zatiaľ som o tom nepočul, ale určite využijem túto možnosť. S týmto druhom iontových nápojov mám dobrú skúsenosť. V lete, keď je teplo, zvyknem použiť aj tento druh nápoja počas pracovného času, prípadne po ňom. Človek sa cíti viac svieži, je to dobrá vec. Iontové nápoje pijem v lete každý rok. Povedal by som, že pri našej práci je to nutnosť v takýchto teplých dňoch. Najviac mi chutia príchute pomaranč, citrón a grep.

 

Tomáš PILIAR, oceliareň

– O tomto som nevedel, ale som rád, že to tak je a pôjdem si ich určite vybrať. Iontové nápoje pijem pravidelne, každý mesiac. Na každú šichtu si zoberiem jeden alebo dva balíčky a miešam si ich s vodou a so soľou. Najviac preferujem príchute pomaranč a malina.

 

 

 

Mgr. Danka RUSOVÁ, podateľňa

– Áno, akurát som si prečítala na intranetovej stránke, že sa začali tento rok vydávať už v júni. Ešte som si ich nevybrala, ale dnes pôjdem. Potešilo ma to, lebo iontové nápoje mám veľmi rada. Pijem ich pravidelne, nielen počas teplých dní, ale celoročne. Najviac mi chutí pomaranč, citrón a grep.

 

 

 

Lukáš TIŠTIAN, energetika

– Vo fabrike robím ešte krátko, som tu teraz nový, tak som o tom nevedel. Poznám však tieto iontové nápoje, keďže oco ich nosieval domov z roboty a boli celkom dobré. Najviac mi chutil asi citrón. Keď ich budú rozdávať aj novým zamestnancom, tak túto možnosť využijem.

 

 

 

Zdenko VÁŇA, energetika

– Som tu tiež nový, takže som o tom zatiaľ nepočul. Ale v minulosti som ich mal, keď som tu bol zo školy na praxi. Vyučil som sa v odbore mechanik mechatronik, teraz robím v energetike. Ak nám ich dajú, určite túto možnosť uvítam a využijem. Najviac mi chutili citrónové.

 

 

 

Foto: I. Kardhordová