Do novej sezóny s novinkami pre našich fanúšikov

 

Futbalový klub Železiarne Podbrezová spúšťa pred začiatkom novej sezóny sériu projektov, s cieľom prilákať na tribúny ešte väčší počet fanúšikov a zároveň chceme odmeniť tých fanúšikov, ktorí navštevujú naše zápasy a aktívne sa zaujímajú o dianie v klube prostredníctvom sociálnych sietí.

Anketa hráč mesiaca „A“ mužstva

Prostredníctvom našej webovej stránky môžete hlasovať a vybrať tak najlepšieho hráča mesiaca. Spomedzi hlasujúcich vyberieme vždy jedného výhercu, ktorý bude za svoju aktivitu odmenený formou získania spomienkových klubových predmetov, vecnými cenami alebo aj večerou s vybraným hráčom „A“-mužstva.

Anketa gól mesiaca Futbalovej akadémie

Hlasujte za najkrajší gól hráča našej akadémie v mesiaci a my následne vyžrebujeme jedného výhercu, ktorý získa spomienkové predmety klubu, darčekové predmety a mnoho iných zaujímavých cien.

Hráč, ktorého gól sa stane víťazom ankety, bude takisto odmenený, a to formou absolvovania tréningu s „A“-mužstvom a vecnými cenami.

Projekt „Súčasní pre budúcich“

Cieľom tohto projektu je povzbudzovať a zvyšovať záujem o futbal u našich najmenších prostredníctvom pravidelnej a aktívnej účasti hráčov „A“-mužstva nielen na tréningoch našej prípravky, ale aj v miestnych škôlkach a školách.

Live prenosy domácich zápasov

Od novej sezóny budú môcť vidieť výkony našich futbalistov aj diváci pri televíznych obrazovkách, a to prostredníctvom nášho klubového Youtube kanálu, kde budeme vysielať naživo všetky domáce stretnutia našich chlapcov.

Pravidelný víkendový servis akadémie spolu s programom

Ak vás zaujíma, ako hrali všetky naše kategórie počas uplynulého víkendu a aký program ich čaká na najbližšie dni, tak sledujte našu stránku vždy v pondelok a získate tak nielen výsledkový prehľad všetkých zápasov, ale prečítate si aj hodnotenia jednotlivých trénerov a zároveň sa dozviete, kedy a kde môžete prísť opäť podporiť mladých „železiarov“.

Klubový fanshop

Od novej sezóny spúšťame aj náš klubový fanshop, kde si budete môcť zakúpiť najrôznejšie predmety s klubovým motívom. Predmety si budete môcť zakúpiť nielen on-line, ale aj osobne, priamo v predajni v Zelpo aréne.

Polčasové aktivity v zápasoch „A“-mužstva

Naši fanúšikovia sa môžu od novej sezóny tešiť na rôzne sprievodné aktivity počas polčasových prestávok v zápasoch nášho „A“-mužstva. Spomedzi našich fanúšikov budeme žrebovať výhercov tomboly, vybraní fanúšikovia si budú môcť otestovať svoju kopaciu techniku proti brankárovi z našej akadémie pri penaltách a zároveň budú môcť fandiť aj našim najmenším „železiarom“, ktorí budú počas polčasovej prestávky predvádzať všetko to čo sa u nás naučili.

Ukážte, ako fandíte na domácich zápasoch

Príďte na zápas „A“-mužstva do Zelpo arény, odfoťte seba a svojich blízkych pri tom, ako fandíte našim chlapcom, uverejnite to na svojom instagrame s hashtagom nášho klubu a zapojte sa tak do súťaže o klubové ceny.

Štatistiky, ktoré vás zaujmú

V pravidelných intervaloch vám budeme prinášať tie najzaujímavejšie štatistiky zo zápasov „A“-mužstva. Ak vás zaujíma, ktorí z hráčov nabehal najviac kilometrov, vyhral najviac osobných súbojov či rozdal najviac úspešných prihrávok, tak sledujte našu stránku a sociálne siete a určite vám to neunikne.