Editoriál

21. čísle novín Podbrezovan ste si určite všimli novú rubriku „Vy sa pýtate, my odpovedáme.“ V nej budeme pravidelne hľadať odpovede na otázky, ktoré nám budete adresovať vy, zamestnanci Železiarní Podbrezová.
Podobne ako v spomínanom čísle, tak aj v tomto sa otázka týkala stravovania. Nebude to však len o fungovaní našich kantín, otázkach smerom ku kvalite stravovania či návrhoch na obohatenie jedálneho lístka.
Pýtať sa môžete na čokoľvek. V práci zažívate denne rôzne situácie, možno sa dlhšie nad niečím zamýšľate, prípadne by ste niečo zmenili, upravili či navrhli. Presne na toto slúži spomínaná rubrika. V našej spoločnosti sú stovky zamestnancov, preto si myslíme, že aj takouto formou vieme hľadať riešenia či zlepšovať pracovné prostredie. Na všetky otázky a námety budeme hľadať odpovede u kompetentných osôb. Mnohí z vás môžu mať problém s uverejnením svojho mena. Nemusíte sa obávať, rubrika je anonymná a čitateľ uvidí len otázku, prípadne námet či inú
poznámku. Povzbudzujeme vás preto, aby ste sa bez obáv pýtali a my sa budeme snažiť na vaše otázky odpovedať. Posielať nám ich môžete mailom, poštou, prípadne nás môžete navštíviť priamo v redakcii novín Podbrezovan. Už teraz sa tešíme na všetky vaše námety, pripomienky či otázky.

Ilustračné foto: pexels.com

Ilustračné foto: pexels.com