Medailová žatva na majstrovstvách kraja

 

V dňoch 22. januára a 6. marca sa uskutočnili Majstrovstvá banskobystrického kraja v kolkoch. Náš oddiel mal už tradične najvyšší počet účastníkov a zaslúžene žal úspechy aj v medailovej podobe.

Medzi žiačkami sa majsterkou kraja stala Šarlota Sabová a striebornú medailu získala Katarína Markusová. V kategórii žiakov bol bronzový Martin Račák. Medzi dorastenkami skončila na striebornej priečke Daniela Mócová a bronzovú medailu vybojovala Ema Viglaská. V kategórii dorastencov si titul majstra kraja pripísal Andrej Balco. Juniorskou majsterkou banskobystrického kraja sa stala Vladimíra Vávrová a juniorským majstrom Filip Bánik, strieborný bol Martin Bizub.

Medzi ženami si najcennejšiu medailu prevzala Michaela Ďuricová a striebro získala Janka Poliaková. Majstrom kraja medzi mužmi sa stal Bystrík Vadovič, striebornú medailu vybojoval Radovan Balco. V kategórii žien nad 50 rokov Jana Turčanová získala zlato a medzi ženami nad 60 rokov bola Eva Bábelová strieborná. Všetkým medailistom srdečne gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu nášho oddielu.