Roman Skuhravý: Som sklamaný a smutný

Po zápase s Trnavou bolo z neho cítiť veľké sklamanie. Roman Skuhravý, tréner FK Železiarne Podbrezová, to aj priznal pred novinármi. „Prehrali sme zaslúžene. Je jednoduché hrať s Podbrezovou, keď hrá Podbrezová takýmto štýlom,“ rozhovoril sa v úvode, pričom poukázal na chýbajúce faktory našej hry, či už prístup k zápasu, agresivitu, ale aj kvalitu. Uznal, že všetky tieto aspekty súper mal.

„Prvýkrát takto verejne hovorím, že som na hráčov nahnevaný. Nechceme sa prezentovať takýmto štýlom. Hrozne ma mrzí, že sme duel takto alibisticky odovzdali,“ povzdychol si český lodivod. Na otázku, či bolo počas prípravy na zápas cítiť, že niečo nie je v poriadku, odpovedal: „Počas týždňa sme vyzerali najlepšie, ako pôsobím v klube. A to ma najviac straší. Ak by sme mali indície, že niečo nie je v poriadku, pracovali by sme s tým. Podobné výkyvy vám profesionálny šport neodpustí. Asi potrebujeme ešte čas, aby sme mohli hrať podobné zápasy,“ pokračoval R. Skuhravý. Nášho trénera mrzelo, že sa jeho mužstvo nemohlo oprieť prakticky o nič.

„Nefungovala nám organizácia hry, defenzíva a o ofenzíve sa ani baviť nemusíme. Som sklamaný a smutný. Nemrzí ma ani tak prehra, ale výkon, akým sme sa prezentovali a ako sme pracovali. A preto to hovorím takto otvorene. S hráčmi máme určité ciele a plány. Chcem, aby zobrali zodpovednosť za svoj výkon,“ uzavrel tréner.