anketa ●  anketa ● anketa ● anketa ●  anketa ● anketa ● anketa

Prváci majú z nových zariadení radosť

 

Logo Súkromná spojená škola ŽPGymnazistov skutočnosť, že im škola pomáha aj takouto formou, rozhodne teší. Opýtali sme sa ich, na čo všetko budú počas štúdia notebooky využívať a čo si myslia o tom, že Železiarne Podbrezová podporujú vzdelávanie darovaním elektronických zariadení.  

 

Zuzana Alakšová


Zuzana Alakšová –
Budem ho využívať predovšetkým na školskú prácu a takisto na videá na Youtube. Taktiež aj ďalšie veci, ktoré budem musieť nájsť na internete. Hoci mám svoj počítač, ten je už starý, takže mi ani veľmi nefunguje. Určite oceňujem, že škola nám dala takýto dar.

 

Dominika Dugátová

 

Dominika Dugátová – Ak zasa zostaneme doma v dištančnom vzdelávaní, tak ho budem využívať na online hodiny, ale aj na hľadanie študijných materiálov. Oceňujem, že nám venovali notebooky. Nepoznám žiadnu inú strednú školu, ktorá má takéto vymoženosti a ponúka žiakom podobné vybavenie.

 

Jozef Friš


Jozef Friš –
Notebook budem využívať na vyhľadávanie rôznych potrebných učebných vecí a tiež videá na Youtube. Ak by nastala opäť forma dištančného vzdelávania, tak notebook mi bude pomôckou na online hodiny. Som rád, že škola nám tieto zariadenia venovala.

 

Roman Haring
Roman Haring –
Je super, že dostaneme notebooky. Vďaka nim si môžeme vyhľadávať informácie, ktoré potrebujeme k učivu a využijem ho i pri mimoškolských aktivitách. Chcem ho používať na hodinách. Určite aj počas prípadnej online výučby. Tá doteraz nebola príliš dobrá, ale s týmito novými notebookmi sa situácia určite zlepší.

 

Samuel Rybovič
Samuel Rybovič –
Notebook budem využívať predovšetkým pri vyučovaní, na prácu s wordom a na vylepšenie spôsobu vyučovania. Takisto, dosť pravdepodobne, aj na zapisovanie poznámok. Oceňujem, že škola nám darovala tieto zariadenia, ktoré sú nevyhnutné pre štúdium.

 

Miloš Šico
Miloš Šico –
Notebook budem využívať predovšetkým na štúdium, ale aj na vyhľadávanie videí na Youtube ohľadom školy. Zíde sa mi aj na ostatné veci, ktoré budem potrebovať. Predovšetkým na stránky Microsoft teams, keby nastalo dištančné vyučovanie. Ja osobne oceňujem tento dar, pretože si myslím, že to pomôže výučbe a študentom uľahčí život.