Slovenský pohár v behu na lyžiach

V sobotu, 27. marca, sa na zjazdovke Zerrenpach v obci Látky konal Slovenský pohár v behu na lyžiach. Zúčastnil sa ho aj Biatlonový oddiel ŠK Železiarne Podbrezová a na štart pretekov sa postavilo osem našich športovcov. Doobeda bol na programe Cross Country, kde sme si vybojovali dve prvé miesta zásluhou Emy Kapustovej v kategórii … Čítať ďalej

Úspešná sezóna v letnom biatlone

Biatlonová letná sezóna prebehla podľa upraveného kalendára v plnom rozsahu. Náš oddiel sa v celkovom poradí bodovania biatlonových klubov zaradil na výborné tretie miesto so ziskom 5511,7 bodu a naši športovci získali celkové prvenstvá v troch kategóriách. Celá sezóna bola ovplyvnená pandémiou, či už na tréningoch alebo na pretekoch, ale našťastie sa pre nás vyvinula … Čítať ďalej