Štyridsiatydeviaty ročník medzinárodných pretekov „Malého závodu míru“

V českom Lanškroune sa od piatku, 24. mája, do nedele, 26. mája, konal už 49. ročník medzinárodných pretekov Malého závodu míru. Sú to najťažšie etapové preteky pre kategóriu starších žiakov a kadetiek. Na štart sa postavilo stošesdesiatjeden pretekárov, z toho šesť z nášho cyklistického oddielu – Matthias Schwarzbacher, Adam Haľak, Samuel Fedor, Jerguš … Čítať ďalej

Záver roka priniesol víťazstvá!

V prvú adventnú nedeľu sa  v Bánovciach nad Bebravou uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v cyklokrose, odkiaľ si podbrezovskí cyklisti priniesli 5 medailí, z toho dva majstrovské tituly. V kategórii mladších žiakov obsadil Jerguš Medveď 7. miesto. V kategórii starších žiakov si titul majstra Slovenska vybojoval Matthias Schwarzbacher, Christian Haas bol druhý, Jakub Kovalčík šiesty a Adam Haľak desiaty. V kategórii kadetov si Lukáš Kunštár … Čítať ďalej