Partizán Bardejov  –  FK Železiarne Podbrezová B    7:0 (5:0) Góly: 3´, 34´ a 69´ Hamuľak, 7´, 14´ a 75´ Gruca, 28´ Jacko.   Na pôde nepríjemného Bardejova odohrali mladí hráči Podbrezovej nešťastný duel. V prvej šanci sa ocitol hosťujúci Hric, ale nezakončil. Naopak, na druhej strane hneď prvé tri strely skončili za chrbtom bezmocného … Čítať ďalej

2. futbalová liga

Partizán Bardejov  –  FK Železiarne Podbrezová B    7:0 (5:0)

Góly: 3´, 34´ a 69´ Hamuľak, 7´, 14´ a 75´ Gruca, 28´ Jacko.

Na pôde nepríjemného Bardejova odohrali mladí hráči Podbrezovej nešťastný duel. V prvej šanci sa ocitol hosťujúci Hric, ale nezakončil. Naopak, na druhej strane hneď prvé tri strely skončili za chrbtom bezmocného Lukáča, a tak už v 14. minúte bolo 3:0 pre domácich. Prvý polčas na ihrisku dominovali hráči Bardejova a psychicky nalomených mladíkov Podbrezovej dorazili do polčasu ešte dvomi gólmi.

V druhom polčase tempo hry upadlo, zápas sa odohrával v strede poľa, ale góly strelili opäť len domáci futbalisti. Svoje trojgólové predstavenie dovŕšila dvojica Hamuľak a Gruca, a tak podbrezovskí juniori odchádzali z Bardejova po vysokej prehre.

Partizán Bardejov: Gmitter – Jacko (43´ Verčimák), Berežný, Grohoľ (72´ Szczepanski), Belunek, Gruca, Staš, Macej, Andraščík, Hamuľak, Staško (78´ Ľalík).

FK Železiarne Podbrezová B:  Lukáč – Kupčík, Magda, Weiss (35´ Lihan), Bellay, Káčerík, Kuzma, Garaj, Marchuk (35´ Lukáčik), Hric, Sokol.

FK Železiarne Podbrezová B  –  KFC Komárno   1:1 (1:0)

Góly: 12´ Gerát  –  47´ Podlucký.

Podbrezovčania začali zápas dobre, od úvodu si vytvárali šance. Prvú mal kapitán Erik Hric, ktorý trafil žrď. Vzápätí prišiel gól, keď si Tomáš Gerát, po rohovom kope, našiel loptu a usmernil ju do siete (1:0). Druhýkrát zvonila konštrukcia brány v tridsiatej minúte, keď sa do lopty oprel z diaľky Matúš Mikuš. Ten istý hráč pálil aj o šesť minút neskôr, vtedy sa blysol gólman hostí Kosťukevič.

Druhý polčas začal veľkou aktivitou Komárna, ktoré aj vyrovnalo. Strelu Gorana Matiča ešte Lukáč vytiahol, ale na zakončenie Michala Podluckého, po rohu, už bol prikrátky (1:1). Skóre mohol otočiť Militosyan, po strele Matiča, ale jeho pokus do siete nepustil Kupčík. Obranca Podbrezovej vzápätí hlavičkoval z rohového kopu, namieril tesne vedľa. Komárno ale aj naďalej pokračovalo v ofenzívnej aktivite. Vidieť bolo hlavne Militosyana. Niekoľkokrát domácich podržal brankár Lukáč, takže body sa delili. Mário Auxt, tréner Podbrezovej: „Určite rozhodol prvý polčas, kde sme si vytvorili veľa dobrých príležitostí na gól. Proti nám bola hlavne brána, pretože sa nám to odrážalo od tyčiek. Z toľkých šancí padol len jeden gól, takže nás to môže mrzieť, pretože súper dal z prvej v druhom polčase vyrovnávajúci gól. Potom to bolo už len o tom, kto využije šancu. Gól však nepadol. Remíza je zaslúžená.“

FK Železiarne Podbrezová B: Lukáč – Magda, Kupčík, Fischer, Weiss (74. Bellay) – Haščák, Gerát – Kačerík (67. Sokol), Kuzma, Hric (82. Marchuk) – Mikuš.

KFC Komárno: Kosťukevič – Mórocz, Podlucký, Špak, Huszty, Bilyk, Kuruc, Bajza (73. Sekulič), Moďoroši (79. Kováč), G. Matič, Militosyan.